10 Haziran 2019

Kartal Altus Servisi

ile regalservisim

Altus kullanıcılarına aynı gün içinde Altus servis hizmetleri sunan firmamız onarımlara 1 sene garanti veriyor. Profesyonel ve garantili Altus servis için bizi dilediğiniz zaman arayarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Kaliteli ve garantili bir Altus servis için kesinlikle Kartal altus servisi en doğru tercih olacaktır. Bünyesindeki uzman personelleri ile sorunlara kaliteli ve kalıcı çözümler üreten Kartal şubemiz sizlere onarım ve parça garantisi veriyor. Titiz bir teknik servis desteği almak için bizi şimdi arayın.

Altus Buzdolabı Servisi

Altus buzdolabınızın tüm teknik sorunları için Kartal şubemizi arayarak pratik ve ekonomik çözümler bulabilirsiniz. Altus buzdolabınız soğutmuyor, su akıtıyor, ses yapıyor veya kapağı düşüyorsa bizi hemen arayın. Tüm arızalara yerinde çözüm üretiyoruz. Kartal Altus servisi olarak hiç bir buzdolabını taşımıyoruz. Motor değişimi de dahil bütün onarımlar 1 yıl garantili olarak yerinde yapılıyor. Eğer Altus buzdolabınızın kapağı düşmüşse veya kapanmıyorsa bizi arayarak kapak onarımı yaptırabilirsiniz. Çoğu firma direkt kapak değişimi yaptığı için maliyeti yüksektir. Fakat biz onarım yaparak daha ekonomik fiyatlara sizi bu arızadan kurtarıyoruz.

Altus Çamaşır ve Bulaşık Makinesi Servisi

Yıkama grubundaki tüm cihazları yerinde tamir ediyoruz. Kaliteli bir çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi onarımı için bizi hemen arayın. Tüm arızalar için Kartal ilçe geneline aynı gün içinde geliyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan tüm Altus cihazlara pratik ve kaliteli çözümler üretiyoruz. Servisimiz Kartal ilçesindeki en eski teknik servislerden biridir. Profesyonel bir onarım için Kartal şubemizi şimdi arayın.

Altus Klima Servisi

Altus marka split tip tüm klimalar için teknik servis ve yıllık bakım hizmetleri sunuyoruz. Soğutmayan veya su akıtan tüm Altus klimalar için aynı gün içinde onarım yapıyoruz. 1 yıl garantili Altus klima tamiri için Kartal Altus servisi şimdi arayın. Servisimiz Altus klimalar için periyodik bakım hizmetleri de sunuyor. Kış boyu çalışmayan klimanızı yaz gelince bakım yaptırmadan çalıştırmayın. Cihazların içinde oluşan ölü bakteriler ilk çalıştırma ile havaya karışır ve kısa zamanda ortamda bulunanlar hasta olur. Periyodik bakım hem klimanızdaki sorunların önüne geçer hemde cihazın daha performanslı çalışmasını sağlar. Detaylı bir Altus klima bakımı için bizi şimdi arayın.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]