18 Haziran 2019

Acıbadem Siemens Servisi

ile regalservisim

Kullanmakta olduğunuz tüm Siemens cihazlar için Acıbadem Siemens servisi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Her alanda uzman teknisyenlerimiz ile sizlere beyaz eşya, klima ve küçük ev aletleri servis hizmetleri veriyoruz. Eski yeni tüm modelleri tamir ediyor ve cihazlarınızı aynı gün içinde tekrar kullanabilmenizi sağlıyoruz. Profesyonel teknik destek için bizi hemen arayın. Tüm onarımlar son derece ekonomik fiyatlara yapılmaktadır. Verdiğimiz fiyatları dilediğiniz gibi araştırabilir sonrasında yaptırabilirsiniz.

Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

Ses yapan, su akıtan, sallanan, sigorta attıran tüm Siemens çamaşır makinesi modelleri için Acıbadem Siemens servis şubemizi arayarak yardım alabilirsiniz. Çamaşır makinesi arızalarında kazan arızaları hariç tüm arızaları yerinde tamir ediyoruz. Eğer kazanda rulman arızası yok ise onları da yerinde tamir ediyoruz.

Acıbadem semtinde ikamet eden Siemens kullanıcıları için teknik servis hizmetleri sunan firmamız aynı gün içinde destek veriyor. Eski yeni tüm Siemens cihazlara tamir hizmetleri veren firmamız bölgedeki en eski tamir firmalarından biridir. Siemens cihazınızın arızası ne olursa olsun bizi arayarak teknik destek talebinde bulunabilirsiniz. Acıbadem Siemens servisi, uzman kadrosu sayesinde tüm modellerin onarımlarını en hızlı şekilde gerçekleştiriyor.

Siemens Buzdolabı Servisi

Siemens buzdolabınız soğutmuyor, ses yapıyor veya su akıtıyorsa bizi hemen arayın. Sorunu ne olursa olsun şubemiz tüm onarımları aynı gün içinde ve yerinde yapıyor. Kusursuz bir Siemens servis hizmeti için Acıbadem şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Çağrı merkezimiz haftanın 7 günü kesintisiz destek veriyor. Siemens buzdolabı modellerinde en sık görülen arıza buzdolabı kısmının soğutmaması veya su akıtmasıdır. Bu arıza için yapılması gerekenler az çok belli olsada yerinde ölçüm yaparak arızalı parçayı tespit etmek en doğru işlem olacaktır. Sensör, sigorta, rezistans ölçümü yapılarak değişmesi gereken parçaya karar verilir ve yerinde değişim yapılır. Acıbadem şubemiz tarafından onarımı yapılan tüm Siemens buzdolabı modelleri 1 sene garantilidir. 1 yıl garantili Siemens buzdolabı onarımı için bizi şimdi arayın.

Siemens Kurutma Makinesi Tamir ve Bakımı

Ev hanımlarının en büyük yardımcılarından biri olan kurutma makineleri için teknik servis ve bakım desteği veriyoruz. Kurutma makineniz arıza veriyor (sepet işareti) veya tam kurutmuyor ise Acıbadem şubemizi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Eğer kurutma makinesi bakıma ihtiyaç duyuyor ise bunun atölye ortamında yapılması gerekir. Bunun tespiti yerinde kolayca yapılır ve size servis durumuna göre teslim edileceği gün belirtilir. Kurutma cihazları kullanıma bağlı olarak ortalama 2 yılda bir bakıma ihtiyaç duyar. Kusursuz ve detaylı bir bakım işlemi için bizi şimdi arayın.

Siemens Klima Servisi

Siemens klimanız için teknik servis hizmetleri sunan firmamız arızalara yerinde çözüm üretmektedir. Soğutmayan, bakıma ihtiyaç duyan tüm Siemens klimalar için 1 yıl garantili teknik servis hizmeti veriyoruz. Bölgedeki en eski tamir firmalarından biri olarak eski yeni tüm Siemens klima modelleri için kalıcı çözümler üretiyoruz. Servisimiz tüm klima işlemleri için destek vermektedir. Gaz şarjı, yıllık bakım, kapasitör ve motor değişimi gibi tüm işlemler yerinde yapılmaktadır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]