18 Haziran 2019

Küçükyalı Profilo Servisi

ile regalservisim

Profilo kullanıcıları için teknik servis hizmetleri sunan firmamız tüm modellerin yedek parçalarına sahiptir. Bu sayede eski yeni tüm Profilo ürünlerini tamir ediyoruz. Profilo çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, kurutma makinesi ve klimalar için destek veriyoruz. Arızalı tüm Profilo ürünlerinizin tamiri ve bakımı için Küçükyalı şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Sektördeki en tecrübeli ustaları bünyesinde barındıran firmamız sizlere 1 sene garantili onarım hizmetleri veriyor. Bizi dilediğiniz zaman arayarak servis talep edebilirsiniz. Eski yeni tüm cihazlara 1 yıl garantili çözümler üretiyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sallanan tüm cihazların onarımları yerinde yapılır. Tamirler ve parça değişimleri son derece ekonomiktir. Kaliteli bir Profilo servis hizmeti için Küçükyalı şubemizi şimdi arayın.

  • Küçükyalı Profilo Çamaşır Makinesi Servisi
  • Küçükyalı Profilo Bulaşık Makinesi Servisi
  • Küçükyalı Profilo Kurutma Makinesi Servisi
  • Küçükyalı Profilo Buzdolabı Servisi
  • Küçükyalı Profilo Klima Servisi

Sektörün en eski firmalarından biri olan Baykratar servis tüm Profilo cihazları yerinde tamir edecek ekipmanlara sahiptir. Profilo marka cihazlarınızı gün içinde tamir ettirmek için doğru yerdesiniz. Yaşadığınız arızalara kalıcı çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Küçükyalı Profilo Buzdolabı Servisi

Profilo buzdolabınızın tüm teknik sorunlarını bizimle paylaşarak aynı gün içinde tamir ettirebilirsiniz. Bölgedeki en eski Profilo servisi olarak tüm buzdolabı modellerini ilk seferde tamir ediyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, alt bölmesi veya üst bölmesi soğutmayan tüm Profilo buzdolabı modellerini yerinde tamir ediyoruz. Arızalı buzdolabınız için bizi aradığınızda model ve arızayı net olarak belirtmeniz onarımın hızlı bir şekilde yapılmasına olanak sağlar. Profilo buzdolabı kapak arızalarına da müdahale ediyoruz. Kapağınız düşmüş veya menteşe yerinden kırılmış ise bizi arayarak kapak onarım desteği alabilirsiniz. Servisimiz tüm işlemlere gün içinde yanıt vermektedir. 1 sene garantili Profilo buzdolabı servisi için doğru adrestesiniz.

Küçükyalı şubemizde çalışan ustaların her biri işinin ehli kişilerdir. Küçükyalı Profilo servisi tüm modellerin yedek parçalarına sahiptir. Profilo buzdolabı soğutmuyor ise yapmanız gereken bizi aramak. Her türlü imkana ve donanıma sahip Küçükyalı şubemiz buzdolabınızı asla taşımıyor. Her arızayı yerinde giderecek yedek parçaya sahibiz. Bu sayede hem dolabınızı en kısa sürede kullanmış oluyorsunuz hem de dolabınız taşınarak zarar görmüyor.

Uzman Profilo Servisi

Servisimiz son derece titiz ve kaliteli bir onarım hizmeti vermektedir. Yerinde ve garantili Profilo onarımı için Küçükyalı şubemizi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Eski yeni tüm Profilo cihazların onarımlarını yapan servisimiz sizlere kusursuz bir onarım desteği veriyor. Teknikerlerimizin her biri işinin ehli kişilerdir. Servis olarak teknisyenlerimize sunduğumuz imkanlar ile sizlere daha hızlı çözüm üretmelerini sağlıyoruz.

Profilo Klima Servis ve Bakım Hizmetleri

Profilo marka klima kullanıyorsanız yılda 1 defa bakım yaptırmalısınız. Eğer klimanızı yaz kış kullanıyorsanız 2 defa bakım yaptırmanız gerekmektedir. Klima bakımları titizlikle ilaçla yapılmalıdır. Aksi taktirde sadece temizlik olur. İlaçlı su ile klimanın tüm petekleri temizlenir ve ölü bakteriler su giderinden gönderilir. Kaliteli bir klima bakımı için Küçükyalı Profilo servisi şubemizi hemen arayın. Profilo klimanız soğutmuyor, ses yapıyor veya su akıtıyorsa bizi arayarak destek alabilirsiniz. Şubemiz bölgedeki en eski klima servislerinde biridir ve Profilo markasına ait tüm klima modellerini yerinde tamir etmektedir.

Küçükyalı Profilo Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makineniz temiz yıkamıyor mu? İlk olarak fıskiyeleri kendiniz kontrol edin. Eğer fıskiyeler dolmuş ise çengelli iğne ile tıkalı delikleri tek tek temizleyin. Eğer fıskiyelerde çatlama varsa muhakkak değiştirmelisiniz. Eğer fıskiyeler sağlam ve temiz ama yine de bulaşık makinesi temiz yıkamıyor ise servisimizi arayarak tüm ısıtma parçalarını kontrol ettirebilirsiniz. Servisimiz tüm Profilo bulaşık makinesi modellerini yerinde tamir etmektedir. Bunların dışında çalışmayan, su akıtan, sigorta attıran tüm Profilo bulaşık makinesi modelleri içinde teknik servis hizmeti veriyoruz.

Küçükyalı Profilo Kurutma Makinesi Servisi

İstanbul gibi küçük evlerin olduğu bir şehirde kurutma makinesi hayat kurtarır. Çamaşır makinesinin üstüne rahatlıkla yerleştirilebilen kurutma makineleri yer kaplamadan çamaşır kurutma ihtiyacınızı giderir. Eğer kurutma makineniz kurutma yapmıyor, aşırı ısınıyor, sigorta attırıyor veya ses yapıyorsa bizi hemen arayın. Tüm kurutma makinesi onarımlarını yerinde yapıyoruz. Kurutma makineleri tıpkı klimalar gibi bakıma ihtiyaç duyar. Kurutma makinesi bakıma ihtiyaç duyduğunu arıza kodu ile gösterir. Pompa veya sepet işareti çıkıyor yada tüm ışıklar birden yanıp sönmeye başlıyor ise Profilo kurutma makinenizin bakım zamanı gelmiş demektir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]