18 Haziran 2019

Kozyatağı İndesit Servisi

ile regalservisim

İndesit beyaz eşya kullanıcılarına aynı gün içinde çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı servis hizmetleri sunuyoruz. Kozyatağı semtinde ikamet ediyor ve İndesit ürünlerini kullanıyorsanız Kozyatağı şubemizi arayarak aynı gün içinde servis talep edebilirsiniz. Servisimiz bölgedeki en eski firmalardan biridir. İndesit markasına ait eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahip bir firma olarak sizlere kusursuz bir onarım desteği veriyoruz. Bizi arızalı İndesit marka cihazlarınız için dilediğiniz zaman arayarak servis talep edebilirsiniz. Çağrı merkezimiz haftanın 7 günü sizlere cevap vermektedir. 1 yıl garantili onarım yapıyoruz. Değişen parçalar ve yapılan onarımlar 1 sene garantimiz altındadır. 

İndesit Buzdolabı Servisi

Ekonomik fiyatı ile en çok satılan buzdolabı markalarından biri olan İndesit’in tüm buzdolabı modeller için teknik servis hizmeti veriyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, kapağı düşen tüm İndesit buzdolaplarını yerinde tamir ediyoruz. 2003 yılından beri sektörde faaliyet gösteren servisimiz tüm İndesit buzdolabı modellerinin yedek parçalarına sahiptir. İndesit buzdolabı modellerinde en sık görülen arıza cihazın alt bölmesinin soğutmaması veya su akıtmasıdır. Çoğu zaman bu iki arızada aynı sebepten dolayı yapar. Profesyonel bir İndesit buzdolabı onarımı için Kozyatağı şubemizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Alt bölmesi soğutmayan İndesit dolabınız için bizi hemen arayın. Çağrı merkezi çalışanımız tarafından yapılan yönlendirmeleri uygulayın ve size en kısa sürede çözüm üretelim.

İndesit buzdolabımın kapağı düştü, ne yapmam lazım?

İndesit buzdolabı modellerinin çoğu 1.80’in üzerindedir. Bu yüzden kapaktaki raf miktarıda biraz fazladır. Fakat bu raflara aşırı yük koyarsanız cihazın menteşeleri veya menteşe yuvaları kırılabilir. Menteşe yuvaları kolaylıkla tamir ediliyor fakat menteşelerin kendisi maalesef tamir edilemez. Bu yüzden direkt olarak değişimi gerekir. Eğer İndesit buzdolabınızda kapak arızası var ise bizi arayarak en hızlı şekilde bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]