18 Haziran 2019

Göztepe Profilo Servisi

ile regalservisim

Profilo beyaz eşya ve klimalar için teknik servis hizmetleri sunan Göztepe servisimiz tüm onarımları yerinde yapmaktadır. 1 yıl garantili Profilo servisi için bizi şimdi arayın. Eski yeni tüm Profilo cihazlara tamir desteği veren firmamıza dilediğiniz zaman ulaşarak arızalı Profilo cihazınızı tamir ettirebilirsiniz. Profilo çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve buzdolabı gibi beyaz eşyaların tümünü aynı gün içinde tamir ediyoruz. Ayrıca servisimiz Profilo klima kullanıcılarına da onarım ve bakım hizmetleri sunmaktadır. 

  • Göztepe Profilo Çamaşır Makinesi Servisi
  • Göztepe Profilo Bulaşık Makinesi Servisi
  • Göztepe Profilo Kurutma Makinesi Servisi
  • Göztepe Profilo Buzdolabı Servisi
  • Göztepe Profilo Klima Servisi
  • Göztepe Profilo Elektrik Süpürgesi Servisi

Sektörün en eski ve bilindik firmalarından biri olan Göztepe Profilo servisi tüm işlemlere ve onarımlara 1 yıl garanti veriyor. Titiz bir onarım yaptırmak istiyorsanız dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz. Yıllardır bu alanda hizmet veren firmamız her işlem için orijinal parça kullanmaktadır.

Göztepe Profilo Buzdolabı Servisi

Profilo buzdolabı arızalarını yerinde çözmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Göztepe şubemiz her arızayı yerinde çözmektedir. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran dolabınızı asla atölyeye almayız. Her onarım yerinde yapılır ve garantilidir. Göztepe Profilo servisi şubemiz kesinlikle sadece orijinal parçalar ile hizmet vermektedir. Zaten yapılan onarım ve değişen parça sonrası garanti belgesi evinizde düzenlenir.

Göztepe Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

Tüm çamaşır makinesi modelleri için aynı gün içinde servis hizmeti veriyoruz. 1 yıl garantili Profilo servisi için Göztepe Profilo servisi hemen arayın. Size en yakın servis aracımızı gün içinde yönlendirelim. İşinin ehli teknisyenlerimiz sizlere pratik ve kalıcı çözümler sunuyor. Profilo çamaşır makinesi modelleri hakkında sormak istedikleriniz için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]