21 Haziran 2019

Altıntepe Profilo Servisi

ile regalservisim

Altıntepe Profilo Servisi

Altıntepe Profilo servisi, Maltepe ilçesinde ikamet eden Profilo kullanıcıları için aynı gün içinde teknik servis hizmeti veriyor. Yerinde ve garantili bir Profilo servis hizmeti almak istiyorsanız firmamızı hemen arayın. Teknisyenlerimizin her biri Profilo cihazları gözü kapalı tamir edecek tecrübeye sahiptir. Arızası ne olursa olsun Profilo cihazlarınızı yenisi ile değiştirmeden önce bizleri arayarak onarım desteği alabilirsiniz.

Profilo Servisi, 7/24 ev aletleri bakımı konusunda teknik destek veren bir organizasyondur. Bakım kalitesini artırmak için çalışanlar her gün yeni teknolojiler konusunda eğitimler almaktadır. Altıntepe Profilo Servisi çalışanları yeni teknolojilerin kullanımı ile sizlere ve ev eşyalarınıza destek vermektedir. Hizmet garantisi konusunda yardımlarını ve desteğini esirgemeyen bu hizmet hattı ile kendinizi daha çok güvende hissedebilirsiniz. İstanbul ve Anadolu’daki özel servis ağımız gün geçtikçe büyüyor ve tüm çalışanlarımızı özel ekipmanlarımız ile gün boyunca ihtiyaçlarınıza göre yönlendirebilmekteyiz.

Profilo Beyaz Eşya Servisi

Buzdolapları, yiyecek ve içeceklerimizi taze tutan ve evlerde vazgeçilmez hale gelen en önemli ev eşyalarından biridir. Profesyonel bir yaklaşım seçmek için uzman kadromuz ile aradığınız kaliteyi bulabilirsiniz. Bunun için öncelikle form doldurup makinenizin sorununu anlatmanız önerilir. Çamaşır makineniz için de aynı desteği bulmak mümkündür. Servisle alabileceğiniz her türlü destek, günümüzde son model ekipmanlar ile sağlanmaktadır. Bunun için kaç yıllık olduğuna bakılmaksızın yıllık bakım ve tamir işleriniz hızlıca yapılmaktadır. Üstelik Altıntepe Profilo Servisi olarak eşyalarınızın her daim emin ellerde olacağını da bilebilirsiniz. Bunların yanı sıra sizleri elde bulaşık yıkamaktan kurtaran bulaşık makineniz için de mükemmel bakım sağlanmaktadır.

Profilo Buzdolabı Servisi

Profilo buzdolabınız soğutmuyor mu? İçindeki yiyecekler bozulmadan yerinde tamir ettirmek için bizleri hemen arayın. Donanımlı servis araçlarımız ile buzdolabı arızalarına en kısa sürede ve kalıcı çözümler sunuyoruz. Buzdolabı denince akla ilk gelen markalardan biri olan Profilo’nun tüm modellerinin yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede onarımları git gel yapmadan ve dolaplarınızı taşımadan yerinde yapıyoruz. Hızlı Profilo buzdolabı tamiri için tek yapmanız gereken Altıntepe Profilo servisi aramaktır.

Profilo Yerinde Servis Hizmeti

Tesis bünyesinde yerleşik parçalar, entegre servis, entegre kurulum ve bakım işlemleri yapılmaktadır. Bu konuda yıllarını veren firmamız ve çalışanlarımız her türlü isteğinize karşılık destek vermektedir. Yerinde tamir edilemeyen cihazlar merkezimize getirilebilir ve deneyimli teknik ekibimiz tarafından kısa sürede tamir edilerek evinize yeniden getirilmektedir. Bu doğrultuda size % 100 memnuniyet garantisi veriyoruz.

Her beyaz eşyalarınız için yerinde bakım almak isterseniz Altıntepe Profilo Servisi uzmanları ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Motor değişimi dahil olmak üzere tüm parçaların değişimi ve onarımı yerinde ya da merkezimizde hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Alanında yeteri kadar bilgiye sahip olmalarına rağmen düzenli olarak eğitim alan ve bunun yanında kendini daha da çok geliştiren teknik ekibimiz size sadece bir telefon kadar uzaktadır. Servis olarak temel amaçlarımızdan biri de memnun müşteri portföyümüzü arttırmaktır. Bunun için bize tüm isteklerinizi rahatça iletebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]