22 Haziran 2019

Atalar Regal Servisi

ile regalservisim

Atalar ve bölgesinde Regal hizmetleri sunmaktayız ve bu şekilde şirketimiz sorunlara pratik ve yerel çözümler üretmektedir. Tüm eski ev eşyaları ve klimalar için şubemizden bakım alabilirsiniz. Sektördeki en eski şirketlerden biri olarak sizin için acil ve pratik çözümler sunan Atalar Regal Servisi onarım, bakım, tamir, kurulum ve monte işleri için destek verir. Onarım ve değiştirme için tüm parçalar 1 yıl garantilidir. Ekonomik fiyatlarla en popüler bulaşık ve çamaşır makinesi tamirini ve parça değişimlerini yaptırabilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşarsanız, aynı gün bizi arayarak iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra takılan parçaların 1 sene garanti kapsamında olacağını da unutmamalısınız.

Regal Buzdolabı Servisi

Regal buzdolabı modelleri için yerinde acil ve teknik destek sunuyoruz. Bölgedeki en eski Regal servis şirketlerinden biri olarak size pratik ve kalıcı çözümler sunuyoruz. Onarım fiyatları son derece ekonomiktir ve parçalar 1 yıl garantilidir. Bakım ve onarım sırasında oluşabilecek her türlü zarardan firmamız tek başına sorumludur. Tüm kurum ve kuruluşlardan aldığımız başarı sertifikası ve yetki belgesi ile size güvenilir bir hizmet sunuyoruz. En uygun fiyat ve kalite standartlarını elde etmek için doğru yerde olduğunuzu eğitimli Atalar Regal Servisi uzmanlarımız sayesinde anlayabilirsiniz. Müşterilerimize kapıda ödeme gibi kolaylıklar da sağlıyoruz. Servisimizdeki onarım ve bakım çalışmaları genelde 1 yıl garantilidir.

Servis Desteği İle Uzun Ömürlü Beyaz Eşyalar

Uzun süreli kullanım için ev aletlerinin bakımı çok önemlidir. Özel hizmetler ve kullanım öncesi bilgileri içeren yeni ürünleri monte etmek ve kurulumunu sağlamak, kullanım kolaylığı ve maksimum müşteri memnuniyeti sağlar. Teknik desteğimiz Atalar Regal Servisi ile verilmektedir. Müşterilerimizle birlikte onarım ve bakım ihtiyaçlarınızı karşılamak için gerekli olan her türlü hizmeti 7 gün 24 saat sunmaktayız. Ev aletleri, beyaz eşyalar ve klimalar hakkında yaşayabileceğiniz ve istediğiniz her türlü bakım ve onarım için servisimizi arayabilirsiniz. Modeller arasında ayrım yapmadan, bu alanda deneyimli ekibimiz ile tüm eşyalarınızı bakıma sokabilirsiniz. Yıllık onarım içinse periyotlar halinde takip yaptırabilirsiniz. Servis uzmanlarımız tarafından düzenli olarak yürütülen bakım onarım çalışmaları ile her zaman yanınızdayız.