22 Haziran 2019

Atalar Regal Servisi

ile regalservisim

Atalar ve bölgesinde Regal hizmetleri sunmaktayız ve bu şekilde şirketimiz sorunlara pratik ve yerel çözümler üretmektedir. Tüm eski ev eşyaları ve klimalar için şubemizden bakım alabilirsiniz. Sektördeki en eski şirketlerden biri olarak sizin için acil ve pratik çözümler sunan Atalar Regal Servisi onarım, bakım, tamir, kurulum ve monte işleri için destek verir.

Onarım ve değiştirme için tüm parçalar 1 yıl garantilidir. Ekonomik fiyatlarla en popüler bulaşık ve çamaşır makinesi tamirini ve parça değişimlerini yaptırabilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşarsanız, aynı gün bizi arayarak iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra takılan parçaların 1 sene garanti kapsamında olacağını da unutmamalısınız.

Atalar Regal Buzdolabı Servisi

Regal buzdolabı modelleri için yerinde acil ve teknik destek sunuyoruz. Bölgedeki en eski Regal servis şirketlerinden biri olarak size pratik ve kalıcı çözümler sunuyoruz. Onarım fiyatları son derece ekonomiktir ve parçalar 1 yıl garantilidir.

Bakım ve onarım sırasında oluşabilecek her türlü zarardan firmamız tek başına sorumludur. Tüm kurum ve kuruluşlardan aldığımız başarı sertifikası ve yetki belgesi ile size güvenilir bir hizmet sunuyoruz. En uygun fiyat ve kalite standartlarını elde etmek için doğru yerde olduğunuzu eğitimli Atalar Regal Servisi uzmanlarımız sayesinde anlayabilirsiniz. Müşterilerimize kapıda ödeme gibi kolaylıklar da sağlıyoruz. Servisimizdeki onarım ve bakım çalışmaları genelde 1 yıl garantilidir.

Atalar Regal Bulaşık Makinesi Servisi

atalar regal servisi

Temiz yıkamayan Regal bulaşık makinenizi gün içinde tamir ediyoruz. Atalar Regal servisi şubemiz Kartal ilçesindeki en eski Regal servis firmalarından biridir. Yıllardır aynı ustalar ile çalışıyor ve ustalarımızın tecrübesine güveniyoruz.

Firma olarak her zaman ustalarımızın yanındayız. Onlara sunduğumuz yedek parça imkanları ve tam donanımlı teknik servis araçları ile sorunları evinizde çözmelerini sağlıyoruz.

Atalar Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Regal çamaşır makinenizi gün içinde tamir ettirmek ister misiniz? Atalar mahallesinde ikamet eden tüm Regal kullanıcılarına en hızlı çözümleri sunuyoruz. Firma olarak asla cihazlarınızı atölyeye almıyor, evinizde tamir ediyoruz.

Konusunda uzman Regal servis teknisyenlerimiz, orijinal yedek parça imkanlarımız ve donanımlı servis araçlarımız ile her zaman yanınızdayız.

Atalar Regal Klima Servisi

Atalar Regal servisi şubemiz klima problemlerinizde size yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyor. Uzman teknisyenlerimiz, Regal marka klimalarınızın bakımı, onarımı ve kurulumu konusunda uzmanlaşmıştır. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, klima sorunlarınızı hızlı, güvenilir ve uygun maliyetli bir şekilde çözmek için buradayız. Regal marka klimalarınızın performansını artırmak ve uzun ömürlü kullanımını sağlamak için bizimle iletişime geçin. Profesyonel hizmetimizden yararlanın ve konforun keyfini çıkarın.