14 Şubat 2018

Kartal Regal Servisi

ile regalservisim

Kartal Regal servisi, Regal beyaz eşya kullanıcıları için aynı gün içinde teknik servis hizmeti veriyor. Arızalı cihazlarınızın gün içinde tamirini istiyorsanız servisimizi arayarak kayıt bırakabilirsiniz. Haftanın 7 günü firmamızı arayarak servis talep edebilirsiniz. Çalışmayan, su akıtan, ses yapan, sigorta attıran tüm Regal cihazlarınızı aynı gün içinde revize ediyoruz.

Kartal ilçesinde ikamet etmekte olan Regal marka beyaz eşya kullanıcıları için tamir hizmeti veriyoruz. 10 yılı aşkın bir süredir servis sektöründe faaliyet gösteren firmamız tüm arızaları donanımlı araçları ve uzman personeli ile yerinde gidermektedir. Kaliteli bir onarım hizmeti isteyen Regal kullanıcıları tüm teknik sorunlar için bizi arayarak hizmet alabilirler. Servis sektörünün en gelişmiş firmalarından biri olan firmamız deneyimli personeli ile eski yeni tüm cihazları yerinde tamir ediyor.

Kartal Regal Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makineniz su akıtıyor, temiz yıkamıyor veya su akıtıyor ise bizi arayarak tamir ve bakım hizmeti alabilirsiniz. Regal bulaşık makinenizin tüm arızalarına yerinde çözüm üreten firmamız yapılan işlemlere 1 sene garanti veriyor. Garantili ve kaliteli bir bulaşık makinesi onarımı için Kartal şubemizi hemen arayın.

Kartal’ın tüm semtlerine gün içinde geliyoruz. Bulaşık makineniz için değiştirilmesi gereken tüm parçalara 1 yıl garanti veriyoruz. Kartal Regal servisi olarak Regal bulaşık makinesi modellerinde en sık karşılaştığımız arıza cihazın Başla / Beklet ışığının yanıp sönmesi ve cihazın yıkama yapmamasıdır. Bu durumda ilk olarak basınç grubu kontrolü yapıyor ve arızaları yerinde gideriyoruz.

Kartal Regal Buzdolabı Servisi

Regal buzdolabınızın tüm sorunlarını yerinde çözüyoruz. Donanımlı servis araçlarımız ve profesyonel kadromuzla tüm sorunlara pratik çözümler üreten firmamız arızası ne olursa olsun yerinde onarım yapıyor. En uzun süren işlemlerden birisi olan kompresör değişimini yerinde, hiç taşımadan yapıyoruz. Aşağıdaki tüm arızalar için aynı gün içinde çözüm üretiyoruz. Kartal Regal servisi, buzdolabı arızalarına en hızlı müdahale eden tek servistir.

Kartal bölge sakinlerinin tamamı için gün içinde Regal buzdolabı tamiri desteği veriyoruz. Eski yeni tüm dolaplar için Kartal Regal servisi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Profesyonel ve garantili onarım istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Kartal Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Ekonomik fiyatları ve geniş çamaşır yıkama imkanı sınan hacmi ile en çok tercih edilen çamaşır makinesi markalarından biri olan Regal’in tüm çamaşır makineleri için aynı gün içinde teknik servis hizmeti veriyoruz. 1 yıl garantili Regal çamaşır makinesi tamiri için Kartal Regal servisi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Arızası ne olursa olsun aynı gün içinde onarım için doğru yerdesiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]