15 Şubat 2018

Erenköy Regal Servisi

ile regalservisim

Erenköy Regal servisi, siz değerli bölge sakinleri için beyaz eşya ve klima onarım hizmetleri sunuyor. Garantili ve kaliteli Regal teknik servis için bizi hemen arayın. 1 yıl garantili, yerinde ve kaliteli onarım için doğru yerdesiniz.

Erenköy semtinde ikamet eden Regal kullanıcılarına 1 yıl garantili tamir hizmeti sunuyoruz. Regal marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve klimalar için teknik servis, yıllık bakım, montaj ve de-montaj hizmetleri sunuyoruz. Çalışmayan Regal çamaşır makinesi için bizi şimdi arayın. Arızası ne olursa olsun yerinde tamir ediyoruz. Su akıtan veya temiz yıkamayan Regal bulaşık makineleri için fıskiye değişim, tamir ve bakım hizmeti sunuyoruz. Özellikle sürekli çalışması gereken Regal buzdolabı cihazları için aynı gün ve yerinde servis hizmeti sunuyoruz. Garantili bulaşık makinesi tamir için hemen arayın. Sektördeki en eski ve köklü tamir firması olarak sizden gelen servis taleplerine en hızlı şekilde cevap veriyoruz.

Tüm Regal cihazlarınız için acil ve yerinde onarım hizmeti sunuyoruz. Erenköy bölgesinin en eski tamir ve bakım firması olarak sizlere 1 yıl garantili onarımlar sunuyoruz. Profesyonel bir onarım hizmeti almak için bizi şimdi arayın.

Regal Buzdolabı Servisi

Soğutmayan Regal buzdolabınızı yerinde tamir ettirmek ister misiniz? Yıllarını bu işe vermiş ustalarımız, donanımlı servis araçlarımız ile siz değerli Erenköy bölgesi sakinlerine Regal servisi hizmetleri veriyoruz. Yaşadığınız buzdolabı arızaları için Erenköy Regal servisi şubemizi haftanın 7 günü dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Erenköy Regal Bulaşık Makinesi Servisi

Sade tasarımı ve geniş iç hacmi ile ev hanımlarının işini en uygun fiyata çözen Regal bulaşık makineleri için yerinde onarım hizmeti veriyoruz. Yıkama yapmayan, su boşaltmayan, arıza kodu veren veya ışıkları yanıp sönen Regal bulaşık makineniz için Erenköy Regal servisi hemen arayın. Bulaşık makinelerinizin arızalarını 1 yıl garantili olarak tamir ediyoruz. Donanımlı servis araçlarımız ile sizlerden gelen taleplere yerinde çözümler sunuyoruz. Profesyonel bir onarım için bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]