28 Şubat 2018

Kadıköy Regal Servisi

ile regalservisim

İstanbul Anadolu Yakasının en kalabalık ilçelerinden biri olan Kadıköy’de ikamet eden Regal kullanıcılarına beyaz eşya servis hizmeti veriyoruz. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi evde en çok ihtiyaç duyduğumuz tüm cihazların onarımını yapıyoruz. Uzman kadromuz sayesinde yaşadığınız tüm teknik sorunları yerinde gideriyoruz. Kadıköy Regal servisi şubemizi ihtiyaç duyduğunuz her zaman arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Kadıköy ilçe geneline bakan ekibimiz sizlere gün içinde hizmet sunuyor. Sadece bu ilçeye hizmet veren ekip, yedek parça imkanları ile sizlere profesyonel anlamda çözümler üretiyor. Servisimizin tamir ettiği tüm cihazlar 1 yıl süre ile garanti altındadır.

Kadıköy Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesi tamirinde son derece deneyimli teknisyenler ile siz değerli Kadıköy ilçe sakinlerine profesyonel çözümler üretiyoruz. Aynı gün içinde ve yerinde onarım hizmeti istiyorsanız doğru şubedesiniz. Bizler 20 yılı aşkın bir süredir Kadıköy’de Regal servis ve bakım desteği veriyoruz. Ustalarımızın her biri işinin ehli kişilerdir. Sorun ne olursa olsun bizleri arayarak tamir, bakım ve montaj yaptırabilirsiniz. Kadıköy Regal servisi şubemiz en eski model Regal çamaşır makinelerini bile tamir etmektedir. Yeni cihazlara gelen zamlardan sonra tamire talep aşırı arttı. Bizler fiyat listemizi değiştirmeden, işin hakkı ne ise onu alarak sizlere profesyonel çözümler üretiyoruz.

Kadıköy Regal Klima Servisi

Regal klima modelleri için teknik servis hizmeti sunuyoruz. Klimanızın arızası ne olursa olsun bizi arayarak tamir ve bakım hizmetleri talep edebilirsiniz. Kadıköy bölgesindeki en eski ve köklü tamir firmalarından biri olarak daima yanınızdayız. Bünyemizdeki teknisyenler işinin ehli ve Regal klimaların onarımında tecrübeli kişilerdir. Regal klima modelleri için montaj ve de-montaj hizmetleri de veriyoruz. Pratik ve ekonomik bir tamir için bizi şimdi arayın.

Kadıköy Regal Buzdolabı Servisi

Kadıköy Regal servisi olarak Regal buzdolabı modellerinde en sık karşılaştığımız arızalarına başında SA arıza kodu geliyor. Eğer Regal buzdolabınız SA hata kodu veriyorsa servisimizi arayarak aynı gün içinde onarımını yaptırabilirsiniz. Peki SA kodu ne anlama geliyor? Soğutma normalin altına düşerse cihazınızın ekranında SA hata kodu belirir. Bunun bir çok sebebi olur. Sensör, sigorta, rezistans, gaz ve motor kontrolü için Kadıköy Regal servisi şubemizi arayarak teknik yardım alabilirsiniz.

Fenerbahçe Regal Servisi

Kadıköy ilçesinin en gözde ve nezih semtlerinden biri olan Fenerbahçe’de Regal beyaz eşya servisi hizmetleri sunuyoruz. Regal marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı arızalarına hızlı çözüm arıyorsanız Kadıköy Regal servisi hemen arayın.

Göztepe Regal Servisi

Göztepe’de bulunan Regal servisimiz, sizin için beyaz eşya deneyimini tamamen yeniden tanımlıyor. Her Regal ürünü için özel olarak tasarlanmış uzman ekibimiz, evinizdeki yaşamınızı kolaylaştırmak için burada. Arızalı bir Regal ürünü müşteri memnuniyetinizin yanı sıra, işlevselliğinizin de bir parçasıdır. Bu yüzden, her çağrınızı ciddiye alıyoruz ve sizinle birlikte, sorunlarınızı hızlı, etkili ve kişiselleştirilmiş çözümlerle çözüyoruz. Göztepe Regal servisi, her çağrınızda size daha yakın olmanın ve evinizin konforunu artırmanın gururunu yaşıyor.

Suadiye Regal Servisi

Suadiye Regal servisi olarak, uzman teknisyenlerimizle Regal marka cihazlarınızın bakımı, onarımı ve kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, sorunlarınızı en kısa sürede çözüyor ve cihazlarınızın uzun ömürlü ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz. Güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışımızla, Suadiye bölgesindeki Regal cihazlarınızın tamir ve bakımı için size yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Ziverbey Regal Servisi

Kadıköy / Ziverbey bölgesinde ikamet ediyorsanız tüm Regal klima modelleri için bizi arayabilirsiniz. Regal klima tamiri konusunda uzman kadromuz ve donanımlı servis araçlarımız ile sizlere kısa sürede kalıcı çözümler üretiyoruz. 1 yıl garantili Regal teknik servis için hemen arayın.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]