28 Ocak 2019

Suadiye Regal Servisi

ile regalservisim

Regal servisi mi arıyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz. 16 yıldır Suadiye semt geneline Suadiye Regal servisi, bakım ve montaj hizmetleri sunan firmamız sorunlara yerinde çözüm sunuyor. Peki bize nasıl ulaşacaksınız? Servisimiz bünyesindeki çağrı merkezi 7 / 24 kesintisiz hizmet vermektedir. Regal çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, fırın, ocak ve klimalar için destek sunuyoruz. Dilerseniz Regal elektrik süpürgeniz içinde firmamızdan teknik destek alabilirsiniz. Arızalı Regal cihazlarınızın tam modelini öğrenerek servisimize kayıt açtırabilirsiniz.

Suadiye Regal Bulaşık Makinesi Servisi

Regal bulaşık makineniz temiz yıkamıyor mu? Isıtmayan bulaşık makineleri temiz yıkamaz. Tüm ısıtma problemlerini yerinde çözüyoruz. Rezistans, sensör, ana kart değişimlerini yerinde yapan tek servisiz. Tüm orijinal yedek parçaları aracımızda bulunduruyoruz. Hangi parça arızalı ise tespitini yapıyor ve yenisi ile değiştiriyoruz. 1 yıl garantili Regal bulaşık makinesi tamiri için Suadiye Regal servis şubemizi şimdi arayın. Servisimize sabit hattan ve Whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. 0532 205 10 41 numaralı hattımız Whatsapp hattıdır. Dilediğiniz zaman makinenizin arıza video veya fotoğrafını çekerek bize sorabilirsiniz.

Suadiye Regal Buzdolabı Servisi

suadiye regal servisi

Regal kullanıcılarına en çok zora düşüren cihaz buzdolabıdır. Soğutmayan, ses yapan, koku yapan tüm Regal buzdolabı modelleri içindeki yiyecekleri koruyamaz. Yiyecekleriniz bozulmadan Regal buzdolabınızın en hızlı şekilde onarımı için Suadiye Regal servis şubemizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Profesyonel ve garantili Regal servis desteği sunan firmamızda buzdolaplarının her zaman servis önceliği vardır.

Regal buzdolabı ses yapıyor şikayetiniz varsa cihazın kapaklarını açın. Eğer kapılar açıldığı zaman ses duruyorsa fanlardan biri arızalıdır. No-frost Regal buzdolabı modellerinde iç fan, soğutucu fan ve motor fanı bulunabilir. Hangisinde arıza olduğunu anlamak için servis çağırmanızda fayda var.

Servisimiz beyaz eşya cihazlarının yanı sıra Regal klimalar için de hizmet veriyor. Peki Regal klimalar için hizmetlerimiz neler? Servisimiz tüm split tip Regal klimalar için teknik servis, yıllık bakım, montaj ve de-montaj hizmetleri sunuyor. Soğutmayan veya ısıtmayan Regal klimanızın gaz şarjı için Suadiye Regal servis şubemizi arayabilirsiniz. Sektörün en modern tamir firmalarından biri olarak uzman teknisyenlerimiz ile tüm klima arızalarına 1 yıl garantili çözüm üretiyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]