28 Ocak 2019

Samandıra Regal Servisi

ile regalservisim

Samandıra Regal servisi olarak bölge geneline hem beyaz eşya hem de klima servis hizmetleri veriyoruz. Arızalı tüm Regal cihazların tamiri, bakımı ve montajı için bizi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Sektörün en eski firmalarından biriyiz ve sizlere yerinde çözümler üretiyoruz. Çalışmayan Regal cihazlarınızı aynı gün içinde tekrar kullanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bizi aramak.

  • Samandıra Regal Çamaşır Makinesi Servisi
  • Samandıra Regal Bulaşık Makinesi Servisi
  • Samandıra Regal Buzdolabı Servisi
  • Samandıra Regal Klima Servisi

Sancaktepe ilçe geneline yıllardır Sancaktepe Regal servis hizmetleri sunan firmamız Samandıra şubesi ile Samandıra ve Sarıgazi mahallelerine teknik destek sunuyor. 1 yıl garantili Regal servis hizmeti için Samandıra Regal servisi şubemizi hemen arayın. İlçenin ve bölgenin lider servisi olarak faaliyet gösteren firmamız tüm modellerin yedek parçalarına sahiptir. Regal çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu gibi beyaz eşya cihazlarının tüm arızaları yerinde çözülür.

Samandıre Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Regal çamaşır makinem sıkma yapmıyor, nedendir? Regal çamaşır makinesi kullananların en büyük şikayeti sıkma problemidir. Peki çamaşır makinesi neden sıkmaz? En bilinen nedeni denge sensörüdür. Eğer cihazınıza çamaşırı az veya çok atarsanız cihaz dengeyi sağlayamaz ve sıkma bölümüne geçmez. Dolayısıyla kapağını açmaz ve cihaz korumaya geçer. Peki çözümü nedir? Regal çamaşır makinenize çamaşır atarken dağınık koymalı ve üstten 3 parmak boşluk bırakmalısınız. Sıkmayan tüm Regal çamaşır makinelerini yerinde tamir ediyoruz. Denge sensörü nedenlerden sadece birisi. Pompa motoru, yıkama motoru arızalarında da Regal çamaşır makinesi sıkmaz. Hangisinde arıza olduğunu öğrenmek için Samandıra Regal servisi şubemizi arayarak teknik ekip çağırabilirsiniz. Eski yeni tüm Regal çamaşır makinesi modellerini yerinde tamir ediyoruz.

Samandıra şubemiz Sancaktepe ilçesinin tamamında servis hizmeti vermektedir. Regal çamaşır makinenizin teknik sorunlarını en kısa sürede ve yerinde gidermek istiyorsanız bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Çağrı merkezimizi direkt sizden gelen servis taleplerine servis yönlendirmesi yapıyor. Üstelik her onarıma ve parça değişimlerine 1 yıl garanti veriyoruz.

Samandıra Regal Klima Servisi

Regal klimanız soğutmuyor veya ısıtmıyorsa gaz şarjı gerekebilir. Klimanızın gaza ihtiyacı olup olmadığını anlamak için dış üniteye manometre takmamız gerekir. Cihazın üzerinde yazan gramajın altında gaz var ise gaz şarjı yaptırmak zorundasınız. Aksi taktirde cihaz sirkülasyon sağlayamaz ya sürekli çalışır ya da hiç bir işlem yapmaz. Bunun tespitini yaptırmak için uzman klimacı teknisyenlerimizden destek alabilirsiniz. Klima arızaları kesinlikle yerinde tamir edilmelidir. Sebebi ise borunun zarar görmemesi. Peki klimanızı taşımak istediğinizde nasıl bir yol izlemelisiniz. Regal split klimalar için yer değişikliği hizmeti sunan firmamız önce klimanızı çalıştırıp var olan gazı içine hapseder. Bu sayede yeni yerde gaza ihtiyaç duymaz ve gaz masrafı yapmazsınız. Yeni yerinde değişmesi şart olan tek parça borusudur. Çoğu kullanıcı eski borusunu kullanmak ister. Fakat içinden gaz geçen boru zamanla özelliğini yitirir ve tekrar eğip bükemezsiniz. Boruda ufak çatlaklar meydana gelir ve gaz kaçağı olur. Gaz kaçağı belli olmayabilir. Belki 3 ay belki 3 gün gider fakat kesin çözüm için boru değişimi şarttır. Profesyonel klima montaj hizmeti için Samandıra Regal servisi ekiplerimiz gün içinde keşif hizmeti sunuyor.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]