30 Ocak 2019

Dragos Regal Servisi

ile regalservisim

Kartal / Dragos semtinde ikamet etmekte olan Regal kullanıcılarına aynı gün içinde ve yerinde Regal servis hizmetleri sunuyoruz. Servisimiz sektörün ve bölgenin en eski beyaz eşya servislerinden biridir. Firmamız tarafından tamiri yapılan tüm Regal çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve derin donduruculara 1 sene garanti veriyoruz. Dragos Regal servis firmamıza dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Size sadece bir telefon kadar uzak olan Dragos Regal Servisi haftanın 7 günü teknik servis hizmeti sunuyor.

İstanbul’da ikamet edenlerin en çok tercih ettiği beyaz eşya markalarının başında gelen Regal, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, ocak gibi cihazların üretimini yapıyor. Bu cihazlarla ilgili tüm sorunları servisimizle paylaşarak teknik yardım alabilirsiniz. Su akıtan, ses yapan, sallanan tüm Regal yıkama grubu cihazlarını aynı gün içinde tamir ediyoruz. Servisimiz bünyesindeki teknisyenlerin her biri işinin ehli kişilerdir.

Dragos Regal Servisi olarak buzdolabı arızalarına en hızlı şekilde servis desteği sunuyoruz. Regal buzdolabınız soğutmayı kestiğinde bizi arayarak teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Eski yeni tüm Regal buzdolabı yedek parçalarına sahip bir firma olarak gaz şarjı ve motor değişimi dahil tüm işlemleri yerinde yapıyoruz. Regal buzdolabınız SA arıza kodu verdiğinde direkt olarak bizi arayarak servis talep edebilirsiniz. SA arıza kodu cihazın soğutma zayıflığını gösterir. Ayrıca dolabınız su akıttığında da buzlar çözülüyor demektir. Regal servis olarak buzdolabı cihazlarında en sık karşılaştığımız arıza cihazın su akıtmasıdır. Sebzelik kısmına su akıtan Regal dolabınızı aynı gün içinde tamir ediyoruz. Rezistans, sigorta ve sensör değişimlerini yerinde yapıyoruz. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda servisimizi aramadan önce derin dondurucu kısmını boşaltmanız gerekmektedir. İmkanınız varsa buzlu yiyeceklerinizi başka bir yere nakletmeniz daha yararlı olacaktır. Regal buzdolabınızla ilgili merak ettiğiniz her şeyi bizi arayarak danışabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]