30 Ocak 2019

Velibaba Regal Servisi

ile regalservisim

Velibaba Regal Servisi

Pendik ilçesinin en kalabalık mahallelerinden biri olan Velibaba mahallesinde Regal servis hizmetleri sunuyoruz. 1 yıl garantili Regal beyaz eşya ve klima servis hizmeti için Velibaba Regal Servisi şubemizi şimdi arayın. Size yalnızca bir telefon kadar uzağız. Servisimiz tüm arızaları yerinde tamir ediyor. Servis olarak yalnızca çamaşır makinesi kazan tamir ve kazan rulman grup değişimi için cihazı atölyeye alıyoruz. Atölyeye alınan çamaşır makinenizi 3 iş günü içinde tekrar teslim ediyoruz. Atölyeye alınan tüm cihazların bakımlarını ve temizliğini yapıyoruz. Arızalı Regal çamaşır makineniz en hızlı şekilde tekrar kullanabilmek için Velibaba Regal servisi şubemizi arayarak kayıt bırakabilirsiniz.

Velibaba Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Velibaba mahallesinde ikamet eden Regal kullanıcılarına gün içinde ve yerinde teknik servis hizmetleri veriyoruz. Profesyonel ve işini severek yapan teknisyenler ile sizlere en hızlı çözümleri en uygun fiyatlara üretiyoruz. Kaliteli ve garantili Regal çamaşır makinesi onarımı için Velibaba Regal servisi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Velibaba Regal Bulaşık Makinesi Servisi

Regal bulaşık makinesinde uzman teknisyenlerimiz temiz yıkamayan, koku yapan tüm Regal bulaşık makinesi modellerini yerinde tamir ediyoruz. Fıskiye değişimi, rezistans değişimi, kapı kilit değişimi, pompa motoru ve ana yıkama motoru değişimlerini yerinde yapıyoruz. Regal bulaşık makinenizde tüm ışıklar yanıp sönüyor fakat işlem yapmıyorsa alt bağlantı setinde kaçak vardır. Bu işlem için cihazın atölyeye alınması gerekir. Regal bulaşık makinenizde program bitiminde kapağı açtığınızda buhar çıkması gerekir. Eğer buhar çıkmıyorsa cihaz ısıtmıyor demektir ve bulaşıklarda damla lekeleri oluşur. Regal bulaşık makinenizin ısıtmayla ilgili tüm sorunlarını servisimizde çözebilirsiniz.

Velibaba Regal Klima Servisi

Regal klimanız için teknik servis, yıllık bakım, montaj ve de-montaj hizmetleri sunuyoruz. Eski yeni tüm split klimalara tamir hizmetleri sunan firmamızda gaz şarjı, kondansatör değişimi, ana kart değişimi ve bakım yerinde yapılıyor. Titiz bir klima bakımı yaptırmak için Velibaba Regal Servisi şubemizi arayarak klima bakım talebinde bulunabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]