31 Ocak 2019

Madenler Regal Servisi

ile regalservisim

Madenler Regal Servisi

0216 527 62 72, Madenler mahallesinde ikamet eden Regal kullanıcılarına teknik servis hizmetleri sunan Madenler regal servisi, uzman kadrosu ile arızalara yerinde çözüm üretiyor. Teknik sorunu olan tüm Regal marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, ocak, klima ve elektrik süpürgeleri için destek veriyoruz. Madenler şubemizi haftanın 7 günü ihtiyaç duyduğunuz her zaman arayabilirsiniz. Servisimiz bünyesindeki teknikerlerin her biri işinin ehli kişilerdir. Profesyonel Regal servis hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Regal buzdolabınızın soğutma, su akıtma, kapak arızalarına yerinde çözüm üretiyoruz. Servis olarak buzdolabı arızalarında cihazınızı atölyeye almıyoruz. Tüm buzdolabı teknik sorunlarını yerinde çözecek teknik ekipman ve yedek parçaya sahibiz. Bu sayede arızası ne olursa olsun Regal buzdolabınızı yerinde tamir ediyoruz. Servisimizi dilediğiniz zaman arayarak buzdolabı servis talebinde bulunabilirsiniz. Buzdolabınızda soğutma problemi varsa buzluk kısmındaki yiyecekleri ortalama 8 saat daha korur. 8 saatin sonunda buzu çözülen yiyecekleriniz bozulmaya başlar. 8 saat içinde kesin çözüm için Madenler Regal servis şubemizi hemen arayın. Buzdolabı motor değişimi ve gaz şarjı işlemlerini de yerinde yapıyoruz. Regal buzdolabınızın elektronik kartı arızalı ise değişimden önce tamir yoluna giderek tasarruflu bir çözüm üretmeye çalışıyoruz. Elektronik kart tamirine 1 sene garanti veriyoruz.

Regal çamaşır makineleri son 5 yıldır 7 kg ve üstü modelleri ile en çok tercih edilen cihazlar arasına girdi. Regal çamaşır makinenizin tüm teknik sorunlarını yerinde çözüyoruz. Çamaşır kazan değişimi ve rulman, keçe grup değişimi için atölyeye almamız gerekebilir. Atölyeye alınan cihazlara ise en geç 4 iş günü içinde işlem yapıp garantili bir şekilde size teslim ediyoruz. Yeni montajı ve kurulumu bize ait olacak şekilde tekrar kullanabileceğiniz duruma getiriyoruz. Ayrıca hizmet vermediğimiz bir işlem olmamasına rağmen beyaz ve gri renkli çamaşır makineleri için pas temizleme ve boyama işlemleri de yapıyoruz. Cihazınızın teknik sorunlarını gidermek ve görünüşünü düzeltmek için Madenler şubemizi şimdi arayın.

Madenler mahallesinde bulunan servisimiz Ümraniye ve Çekmeköy ilçe sakinlerine de hizmet vermektedir. 2003 yılından beri bölgede faaliyet gösteren firmamız tüm onarımlara 1 sene parça ve işçilik garantisi veriyor.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]