14 Şubat 2018

Maltepe Regal Servisi

ile regalservisim

Maltepe Regal servisi, Maltepe ilçe genelinde Regal teknik servis hizmetleri sunuyor. Eski yeni tüm cihazlarınızın tamiri, bakımı ve montajı için Regal servis firmamızı arayarak özel teknik servis desteği alabilirsiniz. Yıllarını bu işe vermiş ustalarımız ile her zaman yanınızdayız.

İstanbul Anadolu Yakasının en gelişmiş ilçelerinden biri olan Maltepe ilçe merkezinde bulunan servisimiz sizlere aynı gün içinde hizmet sunuyor. Regal marka beyaz eşya cihazlarına özel teknik servis hizmeti sunan firmamız sorunlara yerinde çözüm üretir.

Regal Beyaz Eşya Servisi Yapıyor musunuz?

Firmamız Regal markasına ait tüm beyaz eşya cihazlarının onarımlarını yapıyor. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, soğutmayan, ısıtmayan, sigorta attıran tüm Regal cihazlarınızın onarımı için Maltepe Regal servisi arayarak aynı gün içinde servis talep edebilirsiniz. Firmamız haftanın 7 günü teknik servis hizmeti veriyor. Şu an içinde bulunduğumuz salgın hastalıktan dolayı çalışma saatleri ve günleri değişiklik gösterebiliyor. Bunun için bizlere telefon açarak servis programını öğrenebilir, size en uygun saati belirleyebilirsiniz. Onarımını yaptığımız Regal marka beyaz eşya cihazları:

  • Çamaşır Makinesi
  • Bulaşık Makinesi
  • Buzdolabı

Sektörün en gelişmiş tamir atölyelerinden birine sahip olan firmamız tüm Regal modelleri için orjinal yedek parça imkanlarına sahiptir. Profesyonel tekniker kadrosu ile beyaz eşya cihazlarını yerinde ve garantili bir şekilde tamir edecek imkanlara sahiptir. Maltepe Regal servisi istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz çağrı merkezi ile sizlere aynı gün hizmet verir.

Maltepe Regal Bulaşık Makinesi Servisi

Elinizde bulaşık yıkamak istemiyorsanız herhangi bir arıza durumunda Maltepe Regal servisi şubemizi aramanız yeterli. Yıllardır ilçede onarım ve bakım hizmetleri sunan firmamız, tüm onarımları evinizde yapıyor. Siz de cihazım taşınmasın, onarım aynı gün içinde ve yerinde yapılsın diyorsanız doğru yerdesiniz. Tüm modellerin onarımlarına ve parça değişimlerine 1 yıl garanti veriyoruz. Son derece titiz ve kalıcı çözüm için tek yapmanız gereken bizi aramak.

Regal bulaşık makinesi su akıtıyor ise;

  • Makinenizin fişini çekin ve sırt üstü yatırın.
  • Bulaşık makinenizin tabanındaki koruma plastiktir ve düz bir tornavida ile çıkarılabilir.
  • Alt bağlantı hortumları tek tek kontrol edilir.
  • Gider hattında kaçak varsa yenisi ile değiştirilir.
  • Pompa kısmında kaçak varsa pompa yenisi ile değiştirilir.

Maltepe Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Çalışmayan Regal çamaşır makinenizi gün içinde tekrar kullanabilmek ister misiniz? Alanında uzman teknisyenler ile siz değerli ilçe sakinlerine aynı gün içinde servis hizmeti sunuyoruz. Maltepe Regal servisi şubemize ihtiyaç duyduğunuz her zaman ulaşabilirsiniz. Onarımlar 1 yıl garantilidir. Profesyonel bir çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz. İsterseniz makinenizin teknik sorunları hakkında telefonda bilgi talep edebilirsiniz.

Regal çamaşır makinesi ses yapıyor, sebebi nedir?

Regal çamaşır makinelerinde dikkat edilmesi gereken kilosuna göre çamaşır atmaktır. Örnek: 7kg yıkama kapasiteli Regal çamaşır makinesine 3kg veya 8kg çamaşır atarsanız bu makine zamanla ses yapmaya, en sonunda kazanı sallamaya başlayacaktır. O yüzden Regal çamaşır makinenizin kapasitesi kadar çamaşır koymak zorundasınız. Az çamaşır kazanın yalpa yapmasına çok çamaşır ise kazanın yalpalamasına, milin üstüne aşırı yük binmesine neden olur. Bunlara dikkat ederek kullanırsanız ses sorunu yaşamazsınız. Fakat bu aşamaları geçtiniz ve makine ses yapmaya başladı, servis çağırarak arıza tespiti yaptırmanız ve servis gelene kadar makineyi kullanmamanız yararınıza olacaktır.

Maltepe Regal Buzdolabı Servisi

Soğutmayan Regal buzdolabınızı arızalandığı gün tamir ettirmek isterseniz doğru yerdesiniz. Maltepe Regal servisi şubemizde çalışan buzdolabı tamiri ustalarımızın her biri konusunda uzman kişilerdir. Eski yeni tüm Regal dolapların yedek parçalarına sahip firmamızı arayarak gün içinde teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Profesyonel ve kalıcı çözüm için Regal servis numarası İstanbul bölgesini aramanız yeterlidir.

Maltepe Regal Klima Servisi

maltepe regal servisi
maltepe regal servisi

Servisimiz tüm Regal klima modelleri için ilgili klima servis ekipleri ile onarım, bakım ve montaj hizmetleri veriyor. Soğutmayan, ses yapan, kötü koku yayan Regal klimanızın tamiri için bizi hemen arayın. Unutmayın hiç bir arıza tamir edilemez değildir. Sadece onarım maaliyetleri firmalara göre farklılık gösterebilir. Servisimiz son derece uygun fiyatlara hizmet vermektedir. Çalışmayan Regal klimanızı aynı gün içinde kullanabilmek için Maltepe Regal servisi hemen arayın. Telefon numaralarımızdan dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz.

Regal klimanızın periyodik bakımını yaptırdınız mı? Eğer hala yaptırmadıysanız sürekli kullanımda klimanız sizi yarı yolda bırakabilir. Klima bakımı ciddi bir işlemdir ve düzenli olarak yapılmalıdır. Her sene klimanızın performansı düşer ve elektrik faturanız artmaya başlar. Kaliteli ve titiz Regal klima bakımı için bizi hemen arayın.

Maltepe Regal Servis Numarası Nedir?

Maltepe Regal servisi şubemiz 0216 527 62 72 numaralı telefondan sürekli olarak ulaşılabilir durumdadır. Haftanın 7 günü geç saatlere kadar Maltepe şubemizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Dilerseniz 0532 205 10 41 numaralı Whatsapp hattımızdan yazarak da servis talep edebilir veya arızalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Maltepe bölgesindeki en eski Regal tamir firmalarından biri olarak sorunlara yerinde ve garantili çözümler üretiyoruz. Regal çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi beyaz eşya cihazlarının onarımını en hızlı ve yerinde yaptırmak için Maltepe şubemizi şimdi arayın. 0216 527 62 72 numaralı telefondan bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Maltepe’nin tüm mahalle ve semtlerine aynı gün içinde tamir ve bakım hizmetleri sunan firmamız beyaz eşya cihazlarının yanı sıra Regal klimalar için de tamir hizmetleri veriyoruz. Profesyonel ve kaliteli bir onarım hizmeti almak için Maltepe Regal şubemizi şimdi arayın.

Yetkili Servis misiniz?

Servisimiz özel tamir servisidir. Regal yetkili servis arayanlar 0850 222 41 23 numaralı Regal müşteri hizmetleri numarasını arayarak ulaşabilir. Bizler garantisi bitmiş veya sizin isteğiniz üzerine garantili cihazlarınıza müdahale edebiliriz. Bilmeniz gereken garantili Regal cihazlarınızı bizim firmamız gibi özel servislere tamir ettirmeniz durumunda cihaz garanti dışı kalabilir. Yetkili Regal servis firmaları ile aramızdaki en büyük fark fiyatların bizde daha uygun olması ve aynı gün içinde onarım desteği sunmamızdır.

İdealtepe Regal Servisi

Maltepe / İdealtepe mahallesinde ikamet eden tüm Regal kullanıcılarına servis desteği veriyoruz. Arızalı tüm cihazların onarımı için servisimizi arayarak destek talep edebilirsiniz. 1 yıl garantili ve yerinde Regal teknik servis hizmeti sunuyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]