19 Eylül 2018

Altıntepe Regal Servisi

ile regalservisim

Regal kullanıcılarına tamir ve bakım hizmetleri sunan Altıntepe Regal servisi, uzman kadrosu ve donanımlı servis araçları ile arızaları yerinde gideriyor. Titiz bir onarım için bizi şimdi arayın. Uzman kadrosu ile arızaları yerinde gideren firmamız tüm onarımlar için 1 sene garanti veriyor. Maltepe ilçesi Altıntepe mahallesinde ikamet eden Regal kullanıcıları bizi diledikleri zaman arayarak servis talep edebilirler. 1 yıl garantili Regal onarım için şimdi arayın. Tüm sorunlara gün içinde çözüm üretiyoruz. Sektörün en eski Regal servis firmalarından biri olarak tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede arızaları yerinde gideriyoruz. Regal cihazınız ne kadar eski olursa olsun arıza durumunda bizi arayabilirsiniz.

Altıntepe Regal Klima Servisi

Bir çok alanda üretim yapan Regal markası yeni nesil klima modelleri ile en çok satanlar arasına girdi bile. Yıllardır Maltepe Regal kullanıcılarına servis hizmetleri sunan Altıntepe Regal servisi şubemiz tüm onarımları sökmeden, yerinde yapıyor. 1 yıl garantili Regal klima tamiri için tek yapmanız gereken servisimizi aramak. Klima ustalarımızın her biri konusunda uzman kişilerdir. Donanımlı servis araçlarımız sayesinde sizlere en hızlı çözümleri sunuyor ve orijinal parçalar ile kalıcı onarım yapıyoruz.

Altıntepe Regal Çamaşır Makinesi Servisi

altıntepe regal servisi
altıntepe regal servisi

Yıkama cihazları, ev hanımlarının en büyük yardımcılarıdır. Titiz ve kaliteli bir Regal yıkama makineleri servisi için Altıntepe ofisimizi arayarak servis talep edebilirsiniz. 1 yıl garantili çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi servis hizmeti sunuyoruz. Profesyonel destek sunan firmamız arızaları yerinde gideriyor. Çalışmayan, su akıtan, temiz yıkamayan, ses yapan tüm Regal çamaşır ve bulaşık makinesi cihazlarını aynı gün içinde yerinde tamir ediyoruz.

Altıntepe Regal Buzdolabı Servisi

Regal buzdolabınız soğutmuyor ise yapmanız gereken bize ulaşmak. Altıntepe semt sakinlerine Regal servis hizmeti sunan firmamız arızaları yerinde gideriyor. Kaliteli ve garantili Regal buzdolabı onarımı için bizi şimdi arayın. Servisimiz arıza onarımlarını 1 yıl garantili olarak yerinde yapıyor. Buzdolabı, arızalı olduğu zaman hızlı bir şekilde tamir edilmesi gerekir. İçindeki yiyecekler ortalama 8 saat boyunca zarar görmeden durur. Fakat sonrasında cihaz koku yapmaya başlar ve yiyecekler bozulur. Bu sebepten dolayı buzdolabı arızalarına aynı gün içinde geliyoruz. Hızlı bir Regal buzdolabı onarımı için bizi şimdi arayın.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]