19 Aralık 2019

Küçükyalı Regal Servisi

ile regalservisim

Küçükyalı Regal servisi, semtin en eski tamir firmalarından biridir. Yıllarını bu işe vermiş ustalarımız, donanımlı servis araçlarımız ve orijinal yedek parça imkanlarımız ile siz değerli semt sakinlerine yerinde onarım desteği veriyoruz. Eski yeni tüm Regal cihazların yedek parçalarına sahibiz. Bu imkan sizlere cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun onarım yapabilme olasılığımızı artırıyor. Bildiğiniz üzere beyaz eşya cihazları artık çok pahalı ve en uygun çözüm elbette onarım. Kaliteli ve garantili onarım için Küçükyalı servisimizi hemen arayın.

Ülkemizde Regal marka beyaz eşya ürünleri kullanıcı sayısı artmaya başlamıştır. Küçükyalı Regal servisi olarak, İstanbul Anadolu yakası Maltepe bölgesine hizmet veriyoruz. Müşterilerimiz bize çağrı merkezi numaramız üzerinden ulaşabiliyor ve istedikleri zaman servis talebinde bulunabiliyorlar. Regal marka tüm ürünlerin her türlü bakım ve arıza sorunlarını hemen gideriyoruz.

Küçükyalı Regal Buzdolabı Servisi

Buzdolabı konusunda kendini geliştiren, her modelinde bir yeni özellik kullanan Regal’in tüm buzdolabı modelleri için onarım desteği veriyoruz. Küçükyalı Regal servisi şubemiz, son derece donanımlı ustalar ile çalışmaktadır. Arıza ne olursa olsun Regal buzdolabınız kesinlikle taşınmaz. Servis olarak tüm imkanlarımızı yerinde onarıma kullanıyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Regal dolaplar için bizi hemen arayın.

Aynı Gün Servis

Kullanmış olduğunuz ürünlerinizde bir arıza gördüğünüzde ya da periyodik bakımlarının yaptırmak istediğinizde bizleri aramanız yeterlidir. Aynı gelerek istediğiniz servis hizmetini sizlere sunuyoruz. Tüm ürünler üzerine gerekli eğitimleri almış profesyonel ekiplerimiz ile en güvenilir hizmetleri sunuyoruz. Arızalı makinelerde, yedek parça değişimi gerektiğinde hemen temin ediyor ve sizi mağdur etmeden makinelerinizi çalışır duruma getiriyoruz.

Hizmet Türlerimiz

Küçükyalı bölgesine verdiğimiz servis hizmetlerimizde Regal marka tüm ürünlerin arızalarına çözüm buluyoruz.

Bakımını yaptığımız ürünler arasında şunlar yer alıyor;

  • Bulaşık makinesi
  • Buzdolabı
  • Çamaşır makinesi
  • Fırın
  • Derin dondurucu

Evlerde kullanılan her türlü elektronik ve beyaz eşya ürünlerinin bakımlarını güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Müşteri memnuniyetine önem veriyor ve yaptığımız tüm işleri hizmet garantisi kapsamında yapıyoruz.

Garantili Hizmet

Servis hizmeti verdiğimiz tüm müşterilerimize, servis hizmetlerimizin garantili olduğunu, değiştirilecek olan yedek parçaların, parça türüne göre 6 ay garantisi bulunduğunu bildiriyoruz. Belirli süre içerinde aynı arıza tekrarlarsa, ikinci bakımımızı ücretsiz olarak yapıyoruz. İstanbul Maltepe bölgesinde vermiş olduğumuz hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini kazanmakta ve müşteri sayımızı sürekli artırmaktayız.

Makine Arızaları

Beyaz eşya ürünleri elektronik ürünler olduğu için elektrik kesintileri ya da yanlış kullanımdan kaynaklı olarak sık arıza yapabilmektedir. Buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın gibi tüm Regal marka ürünlerde meydana gelebilecek her türlü arızanın giderilmesini hemen sağlıyoruz. Ekiplerimiz eğitimli ve profesyonel olarak hizmetleri en iyi şekilde sunmaktadır. Beyaz eşya ürünlerin, mekanik sistemlerinde ya da elektrik sistemlerinde meydana gelen her türlü soruna en iyi çözümleri buluyoruz. Bizlere ulaştığınızda, cihazlarınızda gözlemlediğiniz arıza türünü belirtmeniz daha hızlı hizmet almanızı sağlayacaktır. Ekiplerimizi sizlerin belirttiği arıza türüne göre gerekli yedek parçaları temin ederek gelecek ve zaman kaybetmeden gerekli tamir işlerini yapacaktır.