27 Haziran 2019

Erenköy Klima Servisi

ile regalservisim

Klimalar özellikle de yaz aylarının kavurucu sıcaklarından bizleri kurtaran en büyük elektronik cihazlardır. Yaz aylarının bunaltıcı ve nemini çekerek bizleri kurtaran klimaları artık her yerde kullanıyoruz. Sadece ısınan havayı serinletmesi ile değil soğuk havayı da ısıtması ile klimalar sadece yaz aylarında değil yılın her mevsiminde kullanılan cihazlardır. Klimaların kullanımının bu denli artışından dolayı klimaların teknik servise de ihtiyacı o denli artmış oldu. Klimalar yapı gereği çabuk arızalanabilen cihazlar. Eğer gerekli bakımları ve özellikle de temizliği aksatılmaz ise bizlere uzun yıllar boyunca hizmet verebilirler. Klimalar bulundukları ortamdaki hava akışını sağladıkları için içerisindeki toz ve bakterileri de etrafa yaymış oluyorlar işte bu sebeple de sadece klimanızın sağlığı için değil kendi sağlığınız için de klimalarınızın bakım ve temizliğini aksatmamanız gerekir. Yılda en az 1 kere bakımını yaptırmayı unutmayın. İşte bu kadar dikkat edilmesi gereken bu cihazların teknik servisini sağlama görevi de artık bize ait. Tüm Erenköy halkına klima servisi imkânı sunan firmamız her zaman sizler için hazır.

Klima Servisi

Erenköy klima servisimize ulaşmak için internet sitemizdeki numaraları arayabilir ve teknik bilgi ya da teknik servisimizden yararlanabilirsiniz. Bizlere her daim ulaşabilmeniz için çağrı merkezimizi günün her saatinde açık tutuyoruz. 7/24 çalışan çağrı hizmetlerimiz sizin klima servisimizden yararlanabilmesi için yoğun emek harcamaya devam ediyor. Eğer Erenköy’de ikamet ediyor ve en kısa sürede klima servisine ihtiyaç duyuyorsanız bizleri arayabilirsiniz. Müşterilerimizin belirlemiş olduğu gün ve saatte evlerine misafir oluyor ve klimalarınızı yerinde tamir ediyoruz. Böylece sizleri klimanızı servise taşıma zahmetinden de kurtarmış oluyoruz. Ayrıca alanında uzman olan klima servisi ekibimiz sizlere yapmış olduğu işçilik için tam 1 yıl garanti imkânı sunuyor. Eğer sizlerde klima servisimizden faydalanmak istiyorsanız hemen belirtilen numaraları arayarak klima servisimizden yararlanabilirsiniz. Klima servisimiz klima markanız ne olursa olsun sizlere yardımcı olacaktır. Tüm Erenköy sakinlerine dakikalar içerisinde yetişen ekibimiz sizlere en hızlı hizmeti sunmaktan mutluluk duyacaktır. Erenköy klima servisi olarak Erenköy halkına bizi seçtiği için teşekkür ediyoruz.

Erenköy Arçelik Klima Servisi

Arçelik marka klimanız soğutmuyor ise hiç vakit kaybetmeden Erenköy klima servisi arayın. Tüm modellerin yedek parçalarına sahip şubemizde onarımlar yerinde yapılır. 1 yıl garantili klima tamiri yapan şubemiz sizlere ekonomik çözümler üretiyor. Arızası veya modeli ne olursa olsun Arçelik klimalar için bizleri arayarak profesyonel çözüm bulabilirsiniz. Soğutmayan, ses yapan veya su akıtan tüm klimalar için taşımadan çözüm üretiyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]