27 Haziran 2019

Göztepe Klima Servisi

ile regalservisim

Klimalar günümüzde oldukça fazla kullanılan iklimlendirme cihazlarıdır. Özellikle yaz aylarında oldukça yoğun kullanılan klimalar yaz sıcağından kurtulmak için bizlerin en büyük yardımcılarıdır diyebiliriz. Sadece yaz aylarında değil kış aylarında da ortamı ısıtarak bizlere fayda sağlamaktadır. Klimalara günlük hayatımızda oldukça fazla yer veriyoruz. Bazen işyerimizde bazen alışveriş merkezlerinde hatta artık evlerimizde bile klimaları kullanıyoruz. Klima kullanımının bu denli artışından dolayı insanlar artık Klima servis hizmeti veren firmaları aramaya başladılar. Göztepe Klima Servisi olarak Göztepe halkının klima servis arayışını artık sonlandırdık diyebiliriz. Göztepe Klima Servisi olarak bizler sizler için bütün klima bakımı, tamiri gibi hizmetleri tek yerde topladık. Klimalar çalışma koşulları bakımından diğer elektronik cihazlara göre daha çok arıza verebilen eşyalardır. Bu sebeple özellikle evlerimizde bulunan klimalarımızın bakım ve temizliğini geciktirmememiz gerekir. Klimaların bakımı yapılmadığında sadece klimamızı değil sağlığımızı da tehlikeye atmış oluyoruz. Çünkü klimada oluşacak herhangi bir hata bizlere dolaylı olarak değil solunum yolu açısından direk yansımaktadır. 

Göztepe Bosch Klima Servisi

Soğutmayan Bosch klimanızı aynı gün içinde tamir ettirmek ister misiniz? Göztepe klima servisi şubemizde tüm Bosch klima modellerinin yedek parçaları mevcuttur. Bu sayede kombinizi taşımadan yerinde tamir edebiliyoruz. 1 yıl garantili ve yerinde Bosch klima tamiri için bizi hemen arayın.

Bosch klima su akıtıyor şikayetiniz varsa klimanın bakımlarını aksatıyorsunuz demektir. Petekleri kaplayan toz tortusu zamanla cihazın su girişine dayanır ve cihazın gider hortumunu tıkar. Dranaj borusuna gidemeyen su iç üniteden akmaya başlar. Bu durumda yapılması gereken iyi bir klima bakımıdır.

Klima servis hizmeti 

Klima servis hizmeti sunan servisimiz markası ne olursa olsun sizlere klima arızaları, bakımı gibi teknik bilgiler gerektirecek bütün işleri yapabilmektedir. Eğer sizler de klima konusunda sıkıntılar yaşıyorsanız hemen bizleri arayabilir ve uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz. Klima servis hizmetimizden her an faydalanabilmeniz için çağrı merkezlerimizi 7/24 açık tutuyoruz. Bizlere dilediğiniz saatte ulaşabilir bilgi alabilir ya da servisimizi çağırabilirsiniz. Klima servis hizmeti açısından sizlere sunmuş olduğumuz bütün iş ve işçiliklerimize 1 yıl garanti veriyoruz. Evet, teknik ekibimizin yapmış olduğu kaliteli işlere güven duyarak klimanızın tamir edilen yeri için tam 1 yıl garanti veriyoruz. Eğer sizlerde bu klima servis hizmetinden faydalanmak istiyorsanız bizlere telefonlarımız aracılığı ile ulaşabilir ve yardım alabilirsiniz. Piyasa da birbirinden farklı özellikte yerli yabancı birçok klima markası ve modeli mevcut. Bizlere ulaşıp klimanızın markasını da belirterek servisimizden yararlanmanız mümkündür. Üstelik alanında uzman olan klima servisi ekibimiz klimanızı sizlerin belirtmiş olduğu gün ve saatte evinize misafir olarak tamir edecektir. 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]