1 Temmuz 2019

Maltepe Bosch Servisi

ile regalservisim

Maltepe Bosch Servisi Maltepe halkına bu güne kadar servis konusunda hizmet sunan bir işletmedir. Günümüzde birçok elektronik eşya piyasaya çıkmış durumda ve bizlerin aktif olarak kullandığı bu eşyalar bazen istediğimiz gibi çalışmayıp arızalanabiliyor ya da bakım isteyebiliyor. Dünyada birçok kullanıcısı olan Bosch ülkemizde de bir hayli insanın tercih ettiği bir elektronik eşya markası. Bizlerde Maltepe Bosch servisi olarak Bosch markalı eşyalarınızın bakım, onarım ve tamirini üstlendik. Maltepe halkı bizlere güvenerek bu zamana kadar hizmet vermemizi sağladı. 

Maltepe Bosch servisimizden yararlanmak istiyorsanız telefonunuz ile bizlere ulaşarak arızanızı bildirmeniz gereklidir. Maltepe Bosch servisimizden her daim bilgi alabilmeniz ve bizlere ulaşmanız için çağrı merkezimiz günün her saatinde 7/24 açık tutulmaktadır. Böylece bizlere her saatte ulaşabiliyor ve faydalanabiliyorsunuz. Bizlere ulaştığınızda Bosch markalı eşyanızın arızası hakkında da bilgi vererek bizlere yardımcı olabilir ve onarımı için daha az vakit harcamamızı sağlayabilirsiniz. Verdiğiniz bilgiler ışığında uzman ekibimiz gerekli teçhizatı alıp sizleri ziyaret edeceklerdir.

Maltepe Bosch Kombi Servisi

En sadece tasarımların içine en modern teknolojiyi sığdıran Bosch’un tüm kombi modelleri için tamir hizmeti veriyoruz. 1 yıl garantili teknik servis desteği sunan firmamıza haftanın 7 günü ihtiyaç duyduğunuz her zaman ulaşabilirsiniz. Kombi tamirinde son derece tecrübeli teknisyenler ile sorunların hepsini taşımadan yerinde giderebiliyoruz. Maltepe Bosch servisi olarak onarımlarda sadece orijinal parça kullanıyor ve değiştirdiğimiz her bir parçaya garanti veriyoruz. Garantili Bosch kombi tamiri için tek yapmanız gereken Maltepe şubemizi aramak.

Maltepe Bosch servisi cihazınızı servisimize getirmekten kurtarıyor. Cihazınızı servisimize getirmenize gerek yok sadece bizlere gerekli bilgileri verip müsait olduğunuz gün ve saati ayarlamanız yeterli. Bu bilgiler ışığında ekibimiz sizleri evinizde ziyaret ederek cihazınızı yerinde tamir edeceklerdir. Böylece daha hızlı hizmet alabileceksiniz.

Eğer sizlerin de evlerinde kullanmakta olduğu Bosch markalı bulaşık makinesi, kurutma makinesi, kombi, buzdolabı, klima gibi eşyalarınız arızalı veya çalışmıyor durumda ise bizlere ulaşabilirsiniz. Böylece arızanızı giderebilir ve eşyanızı sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Alanında uzman olan Maltepe Bosch servisimiz yaptığı işçiliğe o kadar güveniyor ki yapmış olduğu işe tam 1 yıl garanti veriyor. Böylece sizleri tekrar aynı arıza durumunda ücret vermekten kurtarıyor. Bu güne kadar bu şekilde sunduğumuz hizmet politikamız ile Maltepe halkının her zaman yanında olduk. 

Maltepe Bosch servisi çağrılarınıza anında yanıt vererek sizlere an hızlı hizmeti sunmayı amaçlıyor. Eğer sizlerde hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız internet sitemizde belirtilen telefon numaralarını arayarak bizlere ulaşabilirsiniz. Maltepe Bosch servisi sizler için 7/24 çalışmaktan gurur duyuyor.

Altıntepe Bosch Servisi

Maltepe / Altıntepe semtinde ikamet ediyorsanız Bosch cihazlarınız için servisimizi arayabilirsiniz. Bosch beyaz eşya, kombi ve klima modellerinin tamamı için servis desteği sunuyoruz.

Zümrütevler Bosch Servisi

Maltepe ilçesinin en yüksekte bulunan mahallesi Zümrütevler’e gün içinde Bosch beyaz eşya servis hizmeti veriyoruz. Bosch beyaz eşya tamirinde uzman teknisyenlerimiz ile her zaman sizlerin yanındayız. Profesyonel ve kalıcı bir çözüm için tek yapmanız gereken Maltepe Bosch servisi şubemizi aramak.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]