1 Temmuz 2019

İçerenköy Klima Servisi

ile regalservisim

Klimalar bulunduğumuz yüzyılda oldukça fazla kullanılan iklimlendirme cihazlarıdır. Gün geçtikçe teknolojinin de gelişmesi ile klimalar gelişmeye başladı. Klimalar aracılığı ile ortamdaki havayı bazen soğutabiliyor bazen de ısıtabiliyoruz. Özellikle yaz aylarında sıklıkla kullandığımız klimaların bakımlarını da geciktirmememiz gerekiyor. Klimalar bulunduğu ortamdaki hava akışını sağladığı için ilerleyen zamanlarda toz ve bakterileri içerisinde bulundurabiliyor. Bu yüzden hem klimamızın sağlığı hem de kendi sağlığımız için klimamızın bakımlarını asla geciktirmemeliyiz. Yılda en az 1 kere olacak şekilde klimanızı temizlemeli ve genel bakıma almalıyız. Klimalarımızın kullanım ömrünü artırmak için bakım ve onarımına dikkat etmeliyiz. Böylece klimamızı hem uzun yıllar boyunca kullanabilecek hem de daha verimli çalıştırmış olacağız. Günümüzde birçok klima markası mevcut. Bu yüzdende klimaların her elektronik cihaz gibi teknik servislere ihtiyacı oluyor. Bizler İçerenköy ’de Klima servisi hizmeti sağlayarak tüm İçerenköy halkının klima teknik servis ihtiyacını karşılamaya çalışıyoruz. Eğer sizlerde yukarıda belirtilen durumlardan herhangi bir ile ilgili destek almak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. 

Klima Servisi 

İçerenköy Klima servisimizden faydalanmak için belirlenen numaraları arayabilirsiniz. Üstelik Klima servisimizden her an yararlanabilmek için çağrı merkezi hizmetlerimizi günün her saatinde 7/24 açık tutuyoruz. Böylece müşterilerimize daha ulaşılabilir olabiliyoruz. İçerenköy halkının Klima servisi hizmetinden yararlanabilmesi için uzman kadromuz yoğun mesai harcamaya devam ediyor. Eğer klimanız il ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız bizleri arayıp bilgi alabilir ya da Klima servisi isteyebilirsiniz. Servisten yararlanmak istediğiniz takdirde müsait olduğunuz belirli gün ve saati bizlere bildirerek teknik ekibimizi evinize misafir olarak gönderiyoruz. Ekibimizin İçerenköy halkına ulaşması sadece dakikalarını alacak. Daha sonra klimanızı bulunduğu yerde tamir edecek ve sizlere teslim edeceğiz. Bu sayede klimanızı servise taşımaktan kurtulacaksınız. İşte Klima servisimizden faydalanmak bu kadar kolay. Alanında uzman olan teknik servis ekibimiz sizlere yapmış olduğu işçilik için 1 yıl garanti sunuyorlar. Bu sayede klimanızın onarılan bölgeden tekrar arızalanması durumunda belli bir ücret ödemekten kurtuluyorsunuz. Eğer sizlerde klimanızdan şikâyetçiyseniz belirlenen numaralardan bizleri arayarak ulaşabilir ve teknik servisimizden yararlanabilirsiniz.

İçerenköy Demirdöküm Klima Servisi

Demirdöküm klimanızın teknik sorunlarını gün içinde çözmek ve tekrar kullanabilmek için İçerenköy klima servisi şubemizi hemen arayın. Sahip olduğumuz orijinal yedek parçalar sayesinde sizlere 1 yıl garantili onarım desteği veriyoruz. Klima arızası ne olursa olsun taşımadan yerinde onarım yapıyoruz. İçerenköy semtindeki en eski tamir firmalarından biri olarak haftanın 7 günü yanınızdayız. Arıza onarımın yanı sıra bakım ve montaj hizmetleri için de servisimizden destek alabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]