2 Temmuz 2019

Çekmeköy Klima Servisi

ile regalservisim

Çekmeköy klima servisi, split ve mobil klimalar için aynı gün içinde klima tamir ve bakım hizmetleri veriyor. Eski yeni tüm klimaların tamiri için Çekmeköy şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Servisimiz tarafından onarımı yapılan tüm cihazlar 1 sene garantilidir. Garantili onarım için doğru yerdesiniz.

Klimalar bizlere her mevsimde hizmet veren elektronik cihazlardır. Klimalar özellikle de yaz ayalarının bunaltıcı nemi ve sıcağından bizi koruyarak sağlığımızı korumamıza yardımcı oluyor. Sadece yaz aylarında değil kış aylarında da bulunduğu ortamı ısıtarak bizlerin daha rahat etmesini sağlayan cihazlardır. Kısacası her mevsim bizlere hizmet veriyorlar. Klimaların çalışma mekanizması genel olarak hava akışına dayanmaktadır. Klimalar bulundukları ortamdaki içerisinde bulunan fiziksel, kimyasal yollar ile ısıtan ya da soğutan cihazlardır. Bu sebeple klimaların içerisinde toz ve buna bağlı olarak bakterilerde bulunabiliyor. Kullanıcıların bu noktada klimalarına bakım ya da temizlik yaptırmak için klima servislerine götürmeleri gerekir. Klima kullanıcıları hem klimasının uzun ömürlü olması hem de daha verimli çalışması için klimasını yılda en az bir kere genel bakıma sokmaları gerekir. Bizler klima servisi noktasında sizlere yardımcı olmak için hizmet veriyoruz. Çekmeköy klima servisi olarak sizler için her daim çalışan ekibimiz sizlerden gelen talepleri yerine getirmeye devam ediyor. 

Klima Servisi

Çekmeköy klima servisi bütün Çekmeköy halkına hizmet vermek için çağrı merkezini 7/24 açık tutmaktadır. Bizlere internet sitemizde bulunan telefon numaraları ile ulaşabilir klimanızın arızası hakkında bilgi alabilir ya da teknik servisimizi çağırabilirsiniz. Alanında uzman olan Çekmeköy klima servisi ekibimiz sizlerin belirlediği gün ve saatte evlerinize misafir olarak klimanızı bulunduğu yerde tamir edecektir. Böylelikle siz değerli müşterilerimizde klimanızı teknik servise taşımaktan kurtulmuş olacaksınız. Üstelik evlerinize misafir olarak gelen ekibimizin yanına aldığı malzemeler ile yedek parça ihtiyacınızı da karşılamış olacağız. Bu sayede müşterilerimizin klima arızalarını en hızlı gidermeyi amaçlıyoruz. Eğer sizlerde klimanızın bakımını ya da tamirini yaptırmak istiyorsanız bizlere telefon numaralarımız aracılığı ile ulaşarak klimanızın arızalarını giderebilirsiniz. Alanında uzman olan Çekmeköy klima servisi ekibimiz sizlere yapmış olduğu işçilik için toplamda 1 yıl garanti vermektedir. Müşterilerimize kaliteli ve güvenilir servis imkânı sunarak klimalarının tekrar arıza yapmasını engellemek için çalışıyor ve sizlere onarımını yaptığımız parça veya noktanın 1 yıl garantisini veriyoruz. Bizleri tercih eden tüm Çekmeköy halkına teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Klima Yıllık Bakımı

Klimanızın yıllık bakımını düzenli olarak yaptırırsanız cihazınızı hem daha uzun ömürlü kullanırsınız hem de tasarruf sağlarsınız. Bu sebeplerden ötürü klima bakımları son derece önemlidir. İşinin ehli teknisyenler ile kaliteli klima bakımı için bizi hemen arayın. Çekmeköy klima servisi, tüm klima modelleri için periyodik bakım hizmeti sunuyor.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]