4 Temmuz 2019

Kadıköy Klima Servisi

ile regalservisim

Kadıköy klima servisi olarak yılların getirdiği tecrübe ve birikimle sizlerin hizmetindeyiz. Yaz kış evimizin en değerli eşyalarından olan klim ların yanı sıra bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, kurutma makinesi ve kombi gibi diyar beyaz eşyalarınızın da tamiri ve bakımı konusunda sizlere destek olmaya devam ediyoruz. Bütün beyaz eşyalarınızın servis hizmeti için günün 24 saati açık olan çağrı merkezimiz üzerinden bizlere ulaşabilir ve evinize servis talebinde bulunabilirsiniz. Firmamızda işinin ehli tecrübeli ustalarımız her türlü bakım ve onarım işleriniz için adresinize gelerek kısa sürede arıza tespiti yapar ve cihazlarınızın onarımını gerçekleştirir. Firmamız tarafından yedek parça değişimi yapılması durumunda orijinal yedek parçalar kullanılır ve garanti kapsamı altındadır. Firmamızın hizmet anlayışı yerinde müdahale şeklindedir. Yani arızası bundan cihazınıza evinizde müdahale edilir.

Kadıköy Beko Klima Servisi

En bilindik klima markalarından biri olan Beko’nun tüm klima modelleri için yerinde onarım hizmetleri sunuyoruz. Garantili ve yerinde Beko klima tamiri için bizi hemen arayın. Eski yeni tüm cihazların yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede cihazlarınızı taşımadan yerinde tamir edebiliyoruz. Kadıköy klima servisi olarak siz değerli bölge sakinlerine haftanın 7 günü kesintisiz servis desteği veriyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan veya hiç çalışmayan Beko klimanızı gün içinde tamir ettirmek için doğru yerdesiniz.

Hizmet Anlayışı

Kaliteli ve kusursuz hizmet anlayışı ile yıllardır aynı bölgede çalışmalarını sürdüren Kadıköy klima servisi firmamız, aynı zamanda ekonomik fiyatlarıyla da en çok tercih edilen servis firmalarının başında geliyor. Cihazlarınızın en kısa süre içerisinde bakıma alınması ve onarılması için firmamızın çalışanları gece gündüz ile iletişim halinde kalıyor. Çağrı merkezimizi aramanız ve servis talebinde bulunmanız durumunda deneyimli personellerimiz kısa süre içerisinde adresinize giderek arıza tespitini gerçekleştiriyor. Beyaz eşyalarınızın arızası yerinde onarılacak durumdaysa çalışanlarımız hemen müdahale ediyor. Ancak yerinde onarılması mümkün olmayan cihazlarınız yine ücretsiz şekilde personelimiz tarafından adresinizden alınarak servis firmamıza getiriliyor ve burada onarımı yapıldıktan sonra ücretsiz şekilde adresinize teslim edilerek yeniden yerine kurulumu gerçekleştiriliyor.

Firmamızın Sundukları 

Kadıköy klima servisi konusunda hizmet veren firmamızdan sadece cihazlarımızın onarımı için değil aynı zamanda periyodik bakımları için de yardım alabilirsiniz. Yılda en az 2 defa bakım yapılması gereken klima gibi cihazlarınızı bizlere emanet ederek gözünüz arkada kalmadan teslim alabilirsiniz. Kaliteli hizmetimiz ve ekonomik fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için çağrı merkezimizden bizi günün 24 saati arayabilir güler yüzlü personelimizle dilediğini soruları yöneltebilirsiniz. Teknik servis arayışında kaliteli çözümler sunmak için çalışan firmamızın mutlu müşterileri arasında sizleri de görmek istiyoruz. Bizi arayın ve hemen deneyimli personelimizi adresinize yönlendirelim. 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]