4 Temmuz 2019

Altıntepe Protherm Servisi

ile regalservisim

Altıntepe Protherm servisi, bölgedeki en eski tamir firmalarından biridir. Profesyonel kombi ve klima ustalarımız ile tüm arızaları yerinde tamir ediyoruz. Protherm marka kombi kullanıyor ve teknik sorun yaşıyorsanız Altıntepe servisimizi hemen arayın.

Yaşadığımız yüzyıl itibari ile neredeyse her eşyamız elektronik olmaya başladı. Bu süreç bizler için oldukça yararlı olmaya da başladı diyebiliriz. Özellikle ev eşyalarının elektronik ile buluşmasından sonra neredeyse her ev işini elektronik eşyalara yaptırmaya başladık. Bu sebepten dolayı da birçok elektronik ev eşyası üreten fabrika ve markalar türedi. Bu markalardan biri olan Protherm bizler için kombi vb. ısıtıcılar üretiyor. Elbette bu teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin arızaların önüne bazen geçemiyor.

Elektronikli ev eşyalarının zamanla arıza yapması gayet doğaldır. Bazen elektrikten dolayı bazen kullanımdan dolayı bazen de parçalarının eskimesinden dolayı bu eşyalar bozulabiliyor. Bizler Altıntepe Protherm Servisi olarak sizlerin Protherm markalı cihazlarınız ile yaşadığınız sıkıntılarda yalnız bırakmıyor ve sizlere yardımcı oluyoruz. Eğer sizlerde bu hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Bu zamana kadar Altıntepe halkına sunduğumuz hizmetler sayesinde Altıntepe halkının güvenini ve sevgisini kazandık. Bizlere ulaşmak istiyorsanız belirtilen telefon numaralarını arayarak bizlere ulaşabilirsiniz. Üstelik hizmetlerimizi sizler için en kısa sürede gerçekleştiriyoruz.

Altıntepe Protherm Servisinden Nasıl Faydalanabilirim ?

Altıntepe Protherm Servisimizden faydalanmanız çok kolay. Sadece bizleri belirtilen telefon numaralarından arayarak servislerimizden faydalanabilirsiniz. Bizlere günün her saatinde ulaşabilmeniz için çağrı merkezleri hizmet hattımızı 7/24 açık tutuyoruz. Böylece sizlere her saatte ulaşabiliyor ve sorunlarınıza çareler üretebiliyoruz. Bizleri bu numaralar ile arayarak cihazınız hakkında bilgi alabilirsiniz ve müsait olduğunuz bir gün ve saat belirterek teknik ekibimizi çağırabilirsiniz. Alanında uzman olan Altıntepe Protherm Servisi ekibimiz sizlerin evlerinize çok kısa sürede ulaşacak ve cihazınızı onaracaktır. Üstelik bu hizmetimiz sayesinde sizlerin evlerinize gelerek ürünlerinizi yerinde tamir edebiliyoruz. Sizlerde cihazınızı servise getirmekten kurtuluyor ve ayrıca ek masraflardan da kurtulmuş oluyorsunuz. Cihazlarınızı yerinde tamir ederek hızlı bir onarım sağlıyoruz. Altıntepe Protherm Servisi olarak sadece cihazlarınızın arızalarını gidermiyor isteğiniz doğrultuda bakımlarını ya da temizliğini de yapıyoruz. Alanında uzman olan teknik servis ekibimiz her türlü arızanızı giderebilecek yetkinliktedir. Sizleri yedek parça arayışlarından da kurtararak bizler sağlıyoruz. Sizlere en hızlı şekilde hizmet verebilmek adına yoğun mesai harcamaya devam ediyoruz.

Neden Altıntepe Protherm Servisi ?

Bu zamana kadar sunduğumuz hizmetler neticesinde Altıntepe halkı bizlere güvendi ve evlerine misafir etti. Bizler Altıntepe Protherm Servisi olarak sadece cihazlarınızın arızalarını gidermiyor bakımlarını ve temizliğini de yapıyoruz. Ayrıca sizleri yedek parça arayışından da kurtarıyoruz. Ayrıca bu sunduğumuz yedek parça ve işçiliğimize tam 1 yıl garanti veriyoruz. Sizlere sunmuş olduğumuz garanti sayesinde sizleri acaba tekrar arıza yapar mı ? Düşüncesinden de kurtarmış oluyoruz. Her daim açık olan çağrı merkezimiz sayesinde saat kaç olursa olsun sizlere bilgi veriyor ve yardımcı oluyoruz. Bizler için en önemli unsur müşterilerimize en kısa sürede ulaşıp arızalarını onarmak. Bu zamana kadar edindiğimiz bu vizyon sayesinde birçok İstanbul semtinde halkımızın güvenini kazandık. Bu da gösteriyor ki Altıntepe Protherm Servisi her daim işinin başında. Alanında uzman ve gerekli eğitimleri alan teknik servisi ekibimiz sizlere yardımcı olamak için yoğun bir mesai harcıyor. Bizleri evlerinde ağırlayan ve ağırlayacak olan bütün Altıntepe halkına teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]