6 Temmuz 2019

Ataşehir Kombi Servisi

ile regalservisim

Ataşehir kombi servisi marka bağımsız tüm kombi modelleri için onarım desteği veriyor. Kış aylarında soğukta kalmamak için bizi hemen arayın. Firmamız haftanın 7 günü servis desteği sunuyor. Çalışmayan, sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan tüm kombiler için Ataşehir şubemizi hemen arayın.

Teknolojinin her daim gelişmesi bizleri evlerimizde kullandığımız eşyalara kadar etkiler hale geldi. Bu eşyalardan biri de ısınmamızı ve sıcak su ihtiyacımızı karşılayan kombiler. Kombiler elektrik ve doğal gaz ile çalışan ısıtıcı araçlarıdır. Kombiler evlerimizde bulunan petekler ile evimizi yarayan elektrikli aletlerdir. Sadece evimizi ısıtmakla kalmaz evlerimizde kullandığımız suları da ısıtarak bizlere yarar sağlarlar. Bu nedenle kombiler hemen hemen her evde bulunan cihazlardır. Özellikle doğal gaz hatlarının yayılması ve doğal gazın kullanımının artması ile kombilerin de kullanımı bir hayli armış durumda. Bu ihtiyaçtan dolayı birçok fabrika ve marka bizlere en iyi kombiyi yapmak için çalışıyorlar. Özellikle kış aylarında doğal gaz bulunan evlerin ısıtıcıları olan kombiler son derece önem arz ediyor. Fakat her cihazda olduğu gibi kombiler de bazen arıza yapabiliyor. Bunu gören insanlar ise teknik servisi arayışına giriyor. Isıtıcı araçlarından olan kombilerin kış aylarında yaptığı arızalar bizler için büyük bir kabus. Bizler de sizleri bu tür sıkıntılardan kurtarmak amacı ile Ataşehir Kombi Servisi ekibimiz ile yoğun bir şekilde çalışıyoruz.

Kombi Bakımı

Servisimiz tüm kombi modelleri için periyodik bakım hizmeti veriyor. Hızlı ve titiz kombi bakımı için servisimizi hemen arayın. Kombi bakımı yılda en az 1 kere yapılması gereken zorunlu bir işlemdir. Filtreleri temizlenmeyen kombiler kısa sürede arıza verecektir. Özellikle sürekli çalışması gereken kış aylarında daha kısa sürede sorun çıkartacaktır. Bu durumlara düşmemek için Ataşehir kombi servisi hemen arayın.

Ataşehir Kombi Servisinden Nasıl Yararlanabilirim ?

Ataşehir Kombi Servisimizden yararlanabilmeniz gayet kolay. Bizlere ulaşabilmek için belirtilen telefon numaralarımızı arayabilirsiniz. Böylelikle teknik servis ekibimizden yararlanabilirsiniz. Bizlere günün her saatinde ulaşabilmeniz adına çağrı merkezi hizmetimizi 7/24 açık tutuyoruz. Böylece sizlere her daim ulaşabiliyor ve yardımcı olabiliyoruz. Bizlere ulaşıp Ataşehir Kombi Servisimizden faydalanmak istediğiniz taktirde belirli bir gün belirleyerek teknik ekibimizden faydalanabilirsiniz. Alanında uzman olan ekibimiz belirlenen gün ve saatte hızlı bir şekilde evinize gelerek kombinizi onarabilecektir. Kombinizi yerinde onararak sizlere kolaylık sağlayan teknik servis ekibimiz bu özelliği ile sizlere en kısa sürede cihazı teslim edebilecektir. Bu güne kadar hizmet verdiğimiz Ataşehir halkının hizmetimizden memnun olmasından dolayı işimize daha da bağlanmaya çalışıyoruz. Kombilerinizin ihtiyaç duyduğu yedek parçaları da sizlere sağlayarak cihazınızın sorununu en kısa sürede çözebiliyoruz. Her daim hizmetinizde olan Ataşehir Kombi Servisi ekibimiz sizlerden gelecek yeni talepleri bekliyor. Ayrıca sizlere en kısa sürede hizmet verebilmek için de yoğun mesai harcamaya devam ediyor.

Neden Ataşehir Kombi Servisi ?

Ataşehir Kombi Servisi olarak bizler müşterilerimiz memnun edebilmek adına hem hızlı hem de güvenlik işçiliğimiz ile öne çıkmaya çalışıyoruz. Öyle ki bu yüzden de alanında uzman olan Ataşehir Kombi Servisi ekibimiz sizlere sağlamış olduğu yedek parça ve işçilik için tam 1 yıl garanti imkanı sunuyor. Bu sayede de sizleri oluşabilecek herhangi bir aksilikten dolayı mağdur olmanızı engelliyoruz. Eğer sizlerde bu hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz. Bizlere her daim ulaşabilmeniz adına çağrı merkezlerimiz günün her saati 7/24 açık. Kombilerinizin markası ne olursa olsun alanında uzman olan ekibimiz kombinizi tamir edebilecek yetkinliktedir. Ataşehir Kombi Servisi Ataşehir halkının teknik servis imkanını gidererek bu güne kadar birçok eve misafir oldu olmaya da devam ediyor. Kombileriniz konusunda yaşadığınız sıkıntılarda sizleri yalnız bırakmıyor ve yardımınıza yetişiyoruz. Özellikle de kış aylarında kombi arızalarına önem vererek sizleri soğuk günlerden kurtarma için elimizden geleni yapıyoruz. Bu zamana kadar bizleri seçen ve seçecek olan tüm Ataşehir halkına teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]