12 Ocak 2020

Tuzla Altus Servisi

ile regalservisim

İstanbul Anadolu Yakasının en uç bölgelerinden biri olan Tuzla’da Altus servisi olarak hizmet veriyoruz. Tuzla Altus servisi şubemizi ihtiyaç duyduğunuz her zaman arayarak onarım talebinde bulunabilirsiniz. Yıllarını bu işe vermiş teknisyenler, donanımlı servis araçları ve eksiksiz ekipmanlar ile her zaman sizlerin yanındayız.

Tecrübeli ve İşin Ehli Servisimiz Hizmetinizde

Beyaz eşya dünyasının en önemli seçenekleri, buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, ocak, davlumbaz ve bulaşık makinesidir. Tamir ve bakım işleminin istenilen şekilde gerçekleşmesi için özel yöntemlerle hareket eden şirketimiz, gerekli bütün parçaları hazır bulundurmaktadır. Kış aylarında da servise devam eden Tuzla Altus servisi hizmetimiz, sizi yarı yolda bırakmamaktadır. Tamir işlemlerinde sizin müsait olduğunuz saatleri tercih ediyoruz.

Beyaz Eşyalar Hayatımızın Olmazsa Olmazı

Yiyeceklerimizi koruyan buzdolapları, yemeklerimizi pişiren fırınlar ve ocaklar, bulaşığımızı yıkayan bulaşık makineleri ve yiyeceklerimizi uzun süre koruyan derin dondurucular, beyaz eşya dünyasının en popüler cihazlarıdır. Bu cihazların bozulması durumunda bir anda bütün programımız alt üst olur. Bir an önce tamir isteyen beyaz eşyalar, güvenilir tamir hizmetine ihtiyaç duymaktadır.

Beyaz Eşyaları Kısa Sürede Tamir Ediyoruz

Deneyimli, tecrübeli ve işin ehli elemanlarımız, servis işlemini kısa sürede gerçekleştirmektedir. Zaman bizim için değerlidir ve servis hizmetinin kısa sürede gerçekleşmesi gerekir. Bu nedenle, işini seven ve hızlı Tuzla Altus servisi işlemi gerçekleştiren elemanları servis ekibine alıyoruz. Güler yüzlü hizmet sunan, sertifikalı, tecrübeli ve işini meslek edinmiş personeller, servis ekibimizi oluşturmaktadır.

Beyaz Eşyalar Bozuk Bir Şekilde Kullanılmamalıdır

İş yeri, ev, imalathane veya fabrika gibi birçok mekanda zorunlu bir ihtiyaç haline gelen beyaz eşyalar, insanoğlunun yaşadığı bütün mekanlarda ihtiyaç haline gelmiştir. Özellikle mutfak olan her yerde beyaz eşya olmazsa olmazdır. Bu cihazlar bozuk bir şekilde kullanılmamalıdır.

Bozuk bir şekilde kullanılırsa;

  1. Elektrik kaçakları can kaybı gibi ciddi sonuçlara neden olur.
  2. Arızalı beyaz eşya, işlevini yerine getiremez. Arızalı beyaz eşya kullanılmaya devam ederse, büyük arızalar meydana getirebilir.
  3. Arızalı beyaz eşya fazla enerji harcar. Bu durumda fatura yüksek gelir.

Her zaman için arızalı beyaz eşyalar, profesyonel servis hizmeti kategorisinde tamir edilmelidir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]