12 Ocak 2020

Yenidoğan Regal Servisi

ile regalservisim

Yenidoğan Regal servisi, Sancaktepe ilçe genelinde Regal beyaz eşya servis hizmetleri vermektedir. 1 yıl garantili Regal servis desteği için bizi hemen arayın. Servisimiz tüm modeller için gerekli olan yedek parçalara sahiptir. Bu sayede eski yeni cihazların hepsini tamir edebiliyoruz. Çalışmayan, su akıtan, ses yapan, sigorta attıran tüm Regal cihazlar için Yenidoğan şubemizi hemen arayın.

Beyaz eşya kullanıp da sorun yaşamayan hiç kimse yoktur. Erken ya da geç herkesin yolu bir servise düşer. Regal marka beyaz eşya kullananlara profesyonel ekibimiz tarafından Yenidoğan Regal servisi verilmektedir. Regal marka çamaşır makinesi, buzdolabı ya da bulaşık makinesi gibi beyaz eşya kullananlar Yenidoğan Regal servisi ve çalışanlarından hizmet alabilirler.

Regal Buzdolabı Servisi

Regal beyaz eşya tamirinde uzman kadromuz ve donanımlı servis araçlarıyla özellikle Regal buzdolabı modelleri için en hızlı çözümü biz üretiyoruz. Soğutmayan, su akıtan, alt bölümü aşırı donduran, karlanma yapan, sigorta attıran, aşırı ısınan tüm Regal dolaplar için Yenidoğan Regal servis şubemizi hemen arayın.

Doğru tespit

Birçok müşterinin servisten öncelikli olarak beklediği şey makinenin arızasını doğru tespit etmektir. Biz firma olarak buna makinenin dilinden anlamak deriz. Özel olarak eğitim almış profesyonel ekibimiz sayesinde Regal marka tüm beyaz eşyalarınızın arızaları firmamız olan Yenidoğan Regal servisi tarafından sorunsuzca tespit edilir. Bir eşya arızasında ilk öncelik olan arıza yerinin bilinmesi firmamız tarafından kolayca yapılır. Böylelikle eşya sahipleri gereksiz masraftan ve zaman kaybından kurtarılmış olur. Firmamız beyaz eşya tamirinde bir numaralı firmalardan bir tanesi olup sadece eşya odaklı değil o eşyanın sahibini de düşünerek insan odaklı da çalışmaktadır.

Hızlı ve Güvenli Servis

Beyaz eşyası bozulan her müşterinin ilk istediği şeylerden bir tanesi de hemen servise ulaşmak ve beyaz eşyasını kaldığı yerden kullanmaya devam etmektir. Hiç kimse düzenin bozulmasını istemez ve bundan dolayı hep acele eder. Firmamız müşterilerinin hassasiyetini önemsemekte ve hızlı servis vermektedir. Kalabalık kadromuz ile her an her makineyi tamir edebilir ve siz değerli müşterilerimizin zaman kaybetmesini engelleriz. Beyaz eşyalarınızı güvenle bize teslim edebilirsiniz.

Kolay Rezervasyon İmkanı

Bir servise arayıp da ulaşamamak her müşterinin korkulu rüyasıdır. Servis ağımızın hızı kadar rezervasyonlarımız ile hızlı davranmaktayız. Arayan herkes bize hemen ulaşabilir. İstediği tarihe ve saate rezervasyonunu yaparız. böylece çalışan ve sadece günün belirli saatlerinde ev de olan müşterilerimize düşünmüş oluruz.

Profesyonel Çalışanlar

Profesyonel bir ekip kurmak şunun için çok önemlidir;

  • Arıza tespiti hemen yapılır.
  • Profesyonel bir ekip evlere gidilen tamir işlerinde hane halkına güven verir.
  • Sorun aksaklıklara sebep vermeden hızlıca çözülür.
  • Müşteriler her daim memnun olur.

Firma olarak değerli müşterilerimiz için her şeyin en iyisini yapmaktayız ve hizmet kalitemizi yüksek tutmak için çalışmaktayız.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]