12 Ocak 2020

Esatpaşa Beko Servisi

ile regalservisim

Beko kullanıcıları için tamir ve bakım hizmetleri sunan şubemiz siz değerli bölge sakinlerine gün içinde destek veriyor. Esatpaşa Beko servisi olarak tüm Beko cihazların orijinal yedek parçalarına sahibiz. Arızalı Beko cihazlarınızı en hızlı şekilde ve garantili olarak tamir ettirmek isterseniz bizi hemen arayın.

Dört Mevsim Beyaz Eşya Tamiratı Gerçekleştiriyoruz

Elektronik eşyalar, yedek parçası olduğu sürece ve servis imkanına sahip olduğu sürece kullanım kalitesine ulaşmaktadır. Beyaz eşya dünyasında da durum aynıdır. Firmamız, profesyonel Esatpaşa Beko servisi hizmetiyle kısa sürede bozuk olan beyaz eşyanızı tamir etmektedir.

Müşterimiz Memnun Olsun

Müşteri Memnuniyetini tercih eden firmamızın çalışma prensipleri şu şekildedir:

  1. İlk aşamada her zaman için müşterinin memnun olması, bizim için önemlidir.
  2. İkinci aşamada ise söz verilen zamanda adrese ulaşmak önemlidir. Söz verilen randevu saatinde elemanlarımız adresinize ulaşmaktadır.
  3. Kısa sürede servis işleminin gerçekleşmesi ve cihazın çalışır bir durumda teslim edilmesi, önemli konulardan biridir.

Müşterimizin memnun olması ve tamir edilen beyaz eşyasını güvenle kullanması bizim için önemlidir. Esatpaşa Beko servisi hizmeti sunan elemanlarımız, istediğiniz zaman servis hizmetini gerçekleştirmektedir.

Hizmette Kaliteyi Tercih Ediyoruz

Müşteri hizmetlerimiz her zaman için taleplerinizi değerlendirmektedir. Sizin verdiğiniz bilgiler doğrultusunda hareket eden servis elemanlarımız, adresinize gelmeden önce sizinle iletişime geçmektedir. Adres arama ve adres bulma konusunda sorun yaşamayan ekibimiz, ilçenin bütün mahallelerine en kısa sürede ulaşmaktadır. Aynı anda birden fazla adrese servis hizmeti sunan ekibimiz, zamanında adresinize ulaşmaktadır.

Profesyonel Servis Hizmeti İçin Bizi Aramanız Yeterlidir

Servis hizmetinde, yedek parça montaj işlemlerinde ve diğer işlemlerde her zaman kaliteyi tercih ediyoruz. Bozulan beyaz eşyaların tamir işlemlerinde çözüm odaklı hareket eden şirketimiz, 7/24 çözüm üretmeye devam etmektedir. Tatil günlerinde, mesai dışı saatlerde ve diğer boş zamanlarda servisimizi arayabilirsiniz. En kısa sürede tamir edilmesi gereken beyaz eşyalarınız için acil eylem planı uyguluyoruz. Acil durumlarda size en yakın servis ekibimizi size yönlendiriyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]