11 Eylül 2019

Kadıköy Altus Servisi

ile regalservisim

Kadıköy Altus servisi olarak ilçemizde ikamet eden tüm Altus beyaz eşya, kombi ve klima kullanıcılarına servis, bakım, montaj hizmetleri veriyoruz. 1 yıl garantili Altus teknik servis için bizi hemen arayın. Şubemiz konusunda uzman teknisyenleri ile sizlere profesyonel Altus servis desteği veriyor. Sorun yaşadığınız tüm cihazlarınızın bakımı ve onarımı için Kadıköy Altus servisi haftanın 7 günü yanınızda.

Kadıköy Altus Klima Servisi

Klima arızanızı gün içinde çözmek isterseniz doğru yerdesiniz. Yıllardır Kadıköy ilçesinde Altus servisi olarak hizmet veriyoruz. Altus markasına ait tüm klima modelleri için bizi arayarak tamir, bakım ve montaj hizmetleri talep edebilirsiniz. Yıllarını bu işe vermiş ustalarımız ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız. Tüm onarımlara hızlıca ve garantili çözümler üretiyoruz. Kadıköy Altus servisi şubemiz yaz kış fark etmeksizin klima onarım desteği veriyor.

Çoğu kullanıcı doğal gaz zamlarından sonra özellikle iş yerlerinde klima ile ısınmaya başladı. Bu da cihazın sürekli çalışmasına anlamına geliyor. Sürekli çalıştırdığınız klimanızda ortalama 6 aylık süreçte bakteri oluşumu en üst seviyeye ulaşır. Bu durumda yapılması gereken ilaçlı bir bakımdır. Altus klima bakımı için bizi dilediğiniz zaman arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Kadıköy Altus Buzdolabı Servisi

kadıköy altus servisi

Altus buzdolabınız soğutmuyor mu? Bu sorunu aynı gün içinde yerinde çözüyoruz. Alt tarafı soğutmuyor veya su akıtıyor ise cihazın dondurucu ara bölme buzlanmasına göre bu arızayı da yerinde çözebiliyoruz. Fakat cihaz çok fazla buz yapmış ise cihaza zarar vermemek adına erimesi için 1 iş günü bekliyoruz. Altus buzdolabınızın tüm teknik sorunlarını bizimle uygun fiyata çözebilirsiniz. Sektörün en eski servis firmalarından biri olarak her zaman yanınızdayız. Kadıköy Altus servisi şubemizi buzdolabı arızalarının tamamı için hemen arayın.

Kadıköy ilçesinin tamamına gün içinde geliyoruz. Donanımlı servis araçlarımız ile sizlere en hızlı çözümleri sunuyoruz. Profesyonel bir tamir hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Buzdolabı arızalarını yerinde çözen nadir firmalardan biriyiz. Bu sayede dolabın içindeki yiyecekler bozulmadan müdahale ediyoruz.

Kadıköy Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Ekonomik fiyatları ve sağlamlığı ile bilinen Altus’un tüm yıkama grubu cihazlarını tamir ediyoruz. Çalışmayan, temiz yıkamayan, suyu ısıtmayan, su akıtan veya sallanan tüm Altus çamaşır ve bulaşık makinelerini aynı gün içinde, yerinde tamir ediyoruz. Servisimiz tüm onarımları 1 sene garantili olarak gerçekleştiriyor. Profesyonel Altus servisi için bizi hemen arayın. Servisimize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimiz kesintisiz olarak hizmet veriyor. Donanımlı servis araçlarımız ile git gel yapmadan tek seferde tüm sorunları çözüyoruz.

Yerinde ve 1 yıl garantili Altus beyaz eşya, klima servisi için Kadıköy Altus servisi 7/24 yanınızda. Dilediğiniz zaman bizi arayarak arızalı Altus cihazlarınız hakkında bilgi alabilir veya servis talebinde bulunabilirsiniz. Sabit hattımızın yanı sıra dilerseniz Whatsapp üzerinden de sorularınızı sorabilirsiniz.

Göztepe Altus Servisi

Göztepe semti için Altus servis desteği sunan Kadıköy Altus servisi şubemiz tüm onarımları yerinde yapıyor. 1 yıl garantili ve kaliteli onarım için bizi hemen arayın. Sizlere en kısa sürede kalıcı çözümler üretiyoruz. Donanımlı servis araçlarımız ve uzman kadromuz ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]