12 Eylül 2019

Bostancı Samsung Servisi

ile regalservisim

Bostancı Samsung servisi, donanımlı teknik servis araçları ile semtte ikamet eden tüm Samsung beyaz eşya ve klima kullanıcılarına servis hizmetleri veriyor. 1 yıl garantili Samsung servis için Bostancı Samsung servisi hemen arayın. Bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Tüm onarımlar yerinde ve 1 sene garantili olarak yapılır. Samsung çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima cihazlarınızın tüm arızaları için bizleri arayarak servis talep edebilirsiniz.

Bostancı Samsung Buzdolabı Servisi

Soğutmayan Samsung buzdolabınızı en hızlı biz tamir ediyoruz. Yıllardır Samsung beyaz eşya cihazları için servis, bakım ve montaj hizmetleri veren firmamız özellikle Samsung buzdolabı tamirinde oldukça tecrübelidir. Samsung buzdolabınız soğutmuyor, ses yapıyor, su akıtıyor veya sadece bir bölümü soğutmuyor ise bizi hemen arayın.

Arızaya aynı gün içinde müdahale eden Bostancı semtindeki tek servis biziz. Buzdolabınız alarm veriyor veya içindekiler çözülmeye başlamışsa bizi hemen arayın. İçindeki yiyecekler bozulmadan Samsung buzdolabınızı tamir edelim. Aynı gün içinde tekrar kullanmaya devam edin. Bostancı Samsung servisi, eski yeni tüm Samsung buzdolabı modellerini taşımadan yerinde tamir ediyor.

Samsung buzdolabı tamiri için Bostancı şubemizi aradığınızda size işinde uzman ustalarımızı gönderiyoruz. Arızası ne olursa olsun Samsung buzdolabınız asla taşınmaz. Teknik servis araçlarımız ve uzman teknisyenlerimiz ile arızaları yerinde giderebiliyoruz.

Bostancı Samsung Çamaşır Makinesi Servisi

Samsung çamaşır makinesi arızalarınız için bizi arayarak gün içinde çözüme kavuşabilirsiniz. Yeni nesil makineleri ile en çok satış yapan Samsung çamaşır makinelerinde kazan ve amortisör arızası çok sık görülür. Eğer Samsung çamaşır makinesi sıkmada sallanıyor veya aşırı ses yapıyorsa geciktirmeden tamir ettirmelisiniz. Aksi taktirde bu sallantı ve ses arızası büyür ve cihazın içindeki elektronik, plastik boru aksamına zarar verir. Asla arızaları ertelemeyin. Küçük arızaları öteleyip cihazı kullanmaya devam ettiğinizde daha büyük masraflar açmasına sebep olacaksınız.

Haftanın 7 günü servis desteği veren tek firma biziz. Bizi dilediğiniz zaman arayarak arızalı Samsung çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve klimalar için servis talep edebilirsiniz. Servisimiz tarafından yapılan tüm onarımlar ve değiştirilen tüm parçalar 1 sene garantilidir. Garanti süresi geçmiş Samsung cihazlara özel Samsung servis hizmetleri veriyoruz.

Bostancı Samsung Bulaşık Makinesi Servisi

Bostancı Samsung servisi olarak Samsung marka bulaşık makineleri için tamir hizmetleri veriyoruz. Eski yeni tüm Samsung bulaşık makinesi modelleri için bizi hemen arayın. Şube olarak Kadıköy ve Maltepe ilçelerinde Samsung servis hizmetleri sunuyoruz. Profesyonel ve garantili tamir hizmeti için bizi hemen arayın. Servisimiz tarafından onarımı yapılan tüm Samsung bulaşık makinelerine 1 yıl parça garantisi veriyoruz.

Samsung bulaşık makinesi tamirinde son derece deneyimli ustalarımız ile tüm arızaları taşımadan çözebiliyoruz. Samsung modellerinin tamamı için gerekli parçalara sahibiz. Orijinal parçalar sayesinde onarım daha kalıcı olur. Bostancı semtinde ikamet ediyorsanız Samsung bulaşık makinesi onarımı için bizi arayabilirsiniz.

Samsung Hata Kodları

Samsung bulaşık makinesi HC hata kodu, ısıtma arızası olduğu zaman ekranda çıkan hatadır. Rezistans, sensör ve anakart tek tek kontrol edilmelidir. Son kullanıcı olarak müdahale etmeniz mümkün değildir.

Samsung bulaşık makinesi 5C arıza kodu, cihazın suyu boşaltamadığı zaman ekranda verdiği arıza kodudur. Son kullanıcı olarak yapmanız gereken cihazın altında bulunan filtreleri temizlemektir.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]