17 Kasım 2018

Fikirtepe Regal Servisi

ile regalservisim

Regal kullanıcılarının bir numaralı servisi olarak faaliyet gösteren Fikirtepe Regal servisi, konusunda uzman kadrosu ile arızalara aynı gün içinde çözüm üretiyor. 15 yılı devirmiş bir firma olarak tüm modellerin onarımlarını en kısa sürede ve 1 yıl garantili olarak gerçekleştiriyoruz. Servisimiz yedek parça konusunda ki imkanları ile eski yeni tüm Regal cihazların sorunlarını aynı gün gideriyor. Kullanıcı olarak yapmanız gereken cihaz için arıza kayıt formu doldururken model bilgisi vermektir. Model bilgisine göre olası parçalar ile gelen servisimiz arızayı yerinde çözecektir. Öğlenden sonra gelen servis taleplerinde yoğunluğa göre onarım bir sonraki güne sarkabilir. Nadiren de olsa bunu bilmenizde fayda var. Servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Telefonlarımıza sürekli olarak bakıyoruz. Arıza gördüğünüz zaman bizi hemen arayın.

  • Fikirtepe Regal Çamaşır Makinesi Servisi
  • Fikirtepe Regal Bulaşık Makinesi Servisi
  • Fikirtepe Regal Buzdolabı Servisi
  • Fikirtepe Regal Klima Servisi
  • Fikirtepe Regal Elektrik Süpürgesi Servisi

Fikirtepe Regal Buzdolabı Servisi

Buzdolabı tamirinde son derece deneyimli teknisyenlerimiz sayesinde onarımları yerinde yapabiliyoruz. Kaliteli ve garantili onarım için tek yapmanız gereken Fikirtepe Regal servisi aramak. Sahip olduğumuz imkanlar sayesinde sizlere garantili çözümler sunuyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran dolapların tamamını yerinde tamir edebiliyoruz.

Fikirtepe Regal servisi Regal çamaşır makinesi kullanıcıları için yerinde onarım hizmeti veriyor. Profesyonel bir çamaşır makinesi tamiri için bizi arayarak aynı gün içinde cihazınızı tamir ettirebilir ve tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz. Regal çamaşır makineniz çalışmıyorsa ilk olarak fişini kontrol etmenizde fayda var. Nadiren de olsa elektriksel problemlerde dolayı cihazlarınız arızaya geçebilir. Her şey normal fakat yine de elektrik gelmiyorsa yapmanız gereken bizi arayarak teknik servis talebinde bulunmak. Uzman teknisyenlerimiz aynı gün içinde gelir ve hiç elektrik gelmeyen cihazınıza yerinde müdahale eder. Çamaşır makineniz sıkmaya geçmiyor veya sıkmada uzun süre bekliyorsa arıza kodu verecektir. Cihaz anakartının programına göre yapması gerekenleri zamanında yapmalıdır. En ufak bir aksaklıkta arıza vererek sizi uyaracaktır. Eğer sıkmaya geçmiyorsa cihazınız pompa, motor ve elektronik kart kontrolü için bizi arayarak servis talebinde bulunmalısınız. Servisimiz tüm Regal çamaşır makinelerini aynı gün içinde ve yerinde tamir ediyor.

Regal ocaklar için dönüşüm hizmeti sunuyoruz. Ocağınızı tüpten doğal gaza veya tam tersi doğal gazdan tüpe dönüştürmek için Fikirtepe Regal servis firmamızı arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Ocak dönüşümleri yerinde yapılır. Ayrıca ocağınız tüpten doğal gaza dönecekse pipo değişimi ve flex boru değişimi de yapılması gerekir. Özellikle İGDAŞ’ın istediği yeni nesil flex boru olmadan gazınızı açmayabilirler. Tüm bu işlemler için Fikirtepe Regal şubemiz aynı gün içinde gelerek sizlere servis desteği sunuyor.

Bulaşık makinesi onarımında uzman kadromuz problemi ne olursa olsun Regal bulaşık makinenizi yerinde tamir ediyor. Su akıtan, temiz yıkamayan, kapağından su akıtan Regal bulaşık makinenizi yerinde tamir ediyoruz. Özellikle Regal bulaşık makinelerinde görülen kapaktan su akıtma arızalarında cihazın fıskiyeleri kontrol edilmelidir. Ayrıca kapak ipleri çok kolay kopar. Özellikle nemli ortamlarda kapak ipleri özelliklerini yitirir ve aşınmadan dolayı kopar. Bu yüzden kapağı açmaya kalktığınızda kapak yere düşer. Bu durumda bizi arayarak teknik servis talep edebilirsiniz. Tüm Regal bulaşık makinesi onarımları 1 sene garantilidir.

Servisimiz ayrıca Regal marka elektrik süpürgeleri için teknik servis hizmeti sunuyor. Çekmeyen, ses yapan veya kablosu toplamayan Regal elektrik süpürgenizin onarımı için Fikirtepe şubemizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Süpürge onarımı için servisimiz süpürgenizi yerinde alır ve onarımını yaptıktan sonra teslim eder. Elektrik süpürgeniz arızalandığında sizin götürmenize gerek yok.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]