16 Kasım 2018

Erenköy Vestel Servisi

ile regalservisim

Erenköy Vestel servisi, Vestel kullanıcıları için tamir desteği veriyor. Çalışmayan Vestel cihazlarınızın aynı gün içinde tamiri için yapmanız gereken tek şey servisimizi aramaktır. 1 yıl garantili ve yerinde Vestel servis için bizleri hemen arayın. Tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Sizlere en hızlı çözümleri de biz sunuyoruz.

Erenköy Vestel Klima Servisi

Vestel klima arızalarına gün içinde onarım desteği veren Erenköy şubemiz tüm işlemleri yerinde yapacak ekipman ve donanıma sahiptir. Soğutmayan, su akıtan, koku yapan tüm Vestel klima modellerini aynı gün içinde çalışır hale getiriyoruz. 1 yıl garantili Vestel klima tamiri için servis şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Erenköy Vestel servisi olarak asla cihaz taşıma taraftarı değiliz. Bize göre sorun ne olursa olsun yerinde giderilmeli ve cihazlar taşıma ile zarar görmemelidir. Her ne kadar servisler için sökmek kolay bir işlem olsa da araca yüklenmesi, atölyede tamir edilmesi ve tekrar monte edilmesi cihaza elbette zarar verebilir. Bu sebeplerden dolayı arıza onarımına gelirken tüm parçaları yanımızda getiriyor ve cihaz taşımıyoruz.

Erenköy Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

Yerinde ve garantili Vestel çamaşır makinesi tamiri için Erenköy Vestel servisi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Profesyonel ve yerinde çözüm için doğru yerdesiniz. Sizden gelen servis taleplerine gün içinde cevap veriyoruz. Cihazlarınız taşınmadan tamir edilsin, işlem sonrası garanti verilsin istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Çamaşır makinenizin ekranında hata kodu var ise de bizleri arayarak destek talep edebilirsiniz. Son teknoloji cihazların tamamında ekran hata kodu verir ve sizlerde bu sayede cihazların ne hatası olduğunu anlayabilirsiniz. Erenköy servisi olarak sahip olduğumuz teknik imkanlar ve yedek parçalar ile sizlere en hızlı en kalıcı çözümleri üretiyoruz.

Erenköy mahallesinde ikamet eden Vestel kullanıcılarına teknik servis, yıllık bakım ve montaj hizmetleri sunan Erenköy Vestel servisi, uzman teknisyenleri ile arızaları aynı gün içinde çözüyor. Firma olarak sahip olduğumuz donanımlı servis araçları sayesinde Vestel çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, ocak, klima ve elektrik süpürgesi cihazlarını aynı gün içinde tamir ediyoruz. Sektörün en eski beyaz eşya ve klima servislerinden biri olarak sizlere 1 yıl garantili kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Servisimiz bölgede 10 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteriyor. Bölgede ikamet eden Vestel kullanıcılarına aynı gün gelen servisimiz sorunlara yerinde çözüm sunuyor.

Vestel çamaşır makinem ses yapıyor, ne yapmalıyım? Vestel çamaşır makinesi kullanıcılarının yaşadığı en büyük sorunlardan bir tanesi ses arızasıdır. Özellikle boyutu büyük çamaşır makinelerinde kullanıcılar kilograma güvenip cihazda battaniye tarzı aşırı su emen çamaşırlar yıkadığında cihazın amortisör, yay ve rulmanları zarar görüyor. Cihazınızdan en ufak dahi bir ses gelse bunu servise bildirerek önlem almanız gerekir. Çünkü bu parçalar sırası ile arızalanır ve daha büyük bir arızadan kurtulmanın en basit yolu ilk müdahaledir. Bir çok çeşidi ve modeli bulunan Vestel çamaşır makinelerinin hemen hemen hepsinin yedek parçaları farklıdır. Özellikle son 5 yılda çıkan tüm modeller yeni teknoloji ile dizayn edilmiş ve daha sağlam parçalar kullanılmıştır. Yedek parçalar model model farklılık gösterdiği için arıza talebinde bulunurken model belirtmeniz yararınıza olacaktır. Vestel çamaşır makinelerinde görülen diğer bir arıza ise cihazın su boşaltmamasıdır. Körük hortumlarından geçen pis su pompaya kadar gelir ve pompa ile su boşaltılır. Su boşaltmadığı zaman ilk olarak pompa kontrolü yapılır. Eski cihazlarda genelde pompa değiştirilerek cihaz arızadan kurtarılır. Fakat yeni cihazlarda elektronik kart herhangi bir işlem atlarsa cihaz suyunu boşaltmaz. Bu yüzden servis çağırarak su boşaltmama arızasına müdahale edilmesi daha doğru olacaktır.

Erenköy Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

Günümüz şartlarında artık her evde bir bulaşık makinesi bulunuyor. Fiyatı ve kalitesi ile en çok tercih edilen bulaşık makinesi markası %50’nin üstünde Vestel’dir. Peki Vestel bulaşık makineniz arızalanırsa ne yapacaksınız? Erenköy Vestel servisi firmamızı arayarak servis talep edeceksiniz. Firmamız arızalı Vestel bulaşık makinenize aynı gün içinde müdahale edecektir. Temiz yıkamayan, hiç çalışmayan, ses yapan veya su kaçıran Vestel cihazınız aynı gün içinde tamir edilir. Vestel bulaşık makineleri nadiren atölyeye alınır. Su kaçırma arızasında kazan delik ise atölyeye alınması ve atölye ortamında tamir edilmesi daha sağlıklı olacaktır. Vestel bulaşık makinelerinde görülen temiz yıkamama arızası için ısıtma ve püskürtme parçaları kontrol edilmelidir. Ayrıca deterjan kutusu deterjan kapağını zamanında açmazsa bulaşıklarınızda leke kalır. Vestel bulaşık makinesi onarımında tecrübeli teknisyenlerimiz siz Erenköy sakinlerine aynı gün içinde destek sunuyor.

Erenköy Vestel Buzdolabı Servisi

Buzdolabı tercihinde ilk sıralarda yer alan Vestel markasına ait buzdolabı modellerinin tüm arızalarını yerinde çözüyoruz. Asla buzdolabını taşımayız. Tüm onarımlar yerinde yapılır. Gaz kaçağı ve motor değişimi gibi ağır işçilik isteyen işlemler dahi yerinde yapılır. Vestel buzdolabınızın bir tarafı soğutmuyor veya iç kısmından ses yapıyorsa cihazınız buz yapıyor demektir. Buzlanma arızaları no-frost dolaplarda başlı başına bir sorun demektir. No-frost buzdolabı modellerinin özelliği buz yapmamasıdır. Teknolojisinin mantığı budur. Titiz ve garantili bir Vestel buzdolabı onarımı için Erenköy Vestel servisi şubemizi hemen şimdi arayın.

Vestel buzdolabı SA uyarısı veriyor ise cihazın soğutması zayıflamıştır. Sebebi ne olursa olsun ayarladığınız derecenin altına düşerse cihaz SA şekilde bir uyarı verecektir. Bu uyarı herhangi bir parçayı işaret etmez. Bu yüzden ölçüm yapılması gerekir ve bizler Erenköy Vestel servisi olarak tüm arızalı parçaları yerinde tespit ediyoruz.

Erenköy Vestel Elektrik Süpürgesi Servisi

Vestel elektrik süpürgeniz arızalandığı zaman Erenköy şubemizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Elektrik süpürgenizi taşımanıza gerek yok. Servis gelip süpürgenizi alır ve onarımını yaptıktan sonra size teslim eder. Hiç bir şekilde uğraşmanıza gerek yok. Elektrik süpürgeleri evde tamir edilmez. Süpürgeleri temizleyecek ekipmanlar büyüktür ve sadece atölye ortamında çalışır. Ayrıca özel tezgahında tamir edilmesi statik elektrikten zarar görmesini engelleyecektir. Kaliteli ve 1 yıl garantili Vestel elektrik süpürgesi servisi için bizi hemen arayın.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]