15 Kasım 2018

İçerenköy Regal Servisi

ile regalservisim

Regal kullanıcılarına tamir ve bakım hizmetleri sunan İçerenköy Regal servisi, konusunda uzman kadrosu ile arızaları yerinde çözüyor. Servisimiz tarafından onarımı yapılan tüm cihazlar 1 sene garantilidir. Garantili ve kaliteli bir Regal servis hizmeti almak için İçerenköy şubemizi arayarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Regal buzdolabınız soğutmuyor mu? Regal buzdolabı modellerinde en sık görülen arızalar:

 • İçerenköy Regal Buzdolabı Soğutmuyor
 • İçerenköy Regal Buzdolabı Ses yapıyor
 • İçerenköy Regal Buzdolabı Su akıtıyor
 • İçerenköy Regal Buzdolabı Karlanma yapıyor
 • İçerenköy Regal Buzdolabı Yiyecekleri donduruyor
 • İçerenköy Regal Buzdolabı Koku yapıyor
 • İçerenköy Regal Buzdolabı Alarm veriyor

En sık görülen bu arızaların hepsinin çözümü yerinde yapılır. Regal buzdolabı arızalarında motor değişimi dahil tüm işlemler yerinde yapılır. Gerek dolabın zarar görmemesi gerekse zaman kaybetmemek için donanımlı servis araçlarımızla sizlere kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Sektörün en tecrübeli ustaları ile çalışan firmamız yedek parça imkanları ile tüm modellerin tamirini en kısa sürede yerinde gerçekleştiriyor. Regal buzdolabınızın arızalanması durumunda servisimizi arayarak dilediğiniz bir zaman için servis kaydı bırakabilirsiniz. Servisimiz sizden gelen servis taleplerine en hızlı şekilde cevap veriyor.

 • İçerenköy Regal Buzdolabı Servisi
 • İçerenköy Regal Çamaşır Makinesi Servisi
 • İçerenköy Regal Bulaşık Makinesi Servisi
 • İçerenköy Regal Klima Servisi
 • İçerenköy Regal Elektrik Süpürgesi Servisi

Regal çamaşır makinesi onarımında uzman teknisyenlerimiz ile tüm Regal çamaşır makinesi modellerini yerinde tamir ediyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan Regal çamaşır makinenizi aynı gün içinde tamir ediyoruz. Servisimiz 1 yıl garantili Regal çamaşır makinesi onarım hizmetleri sunuyor. Profesyonel bir destek almak istiyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz. Sektörün en modern firmalarından biri olan İçerenköy Regal Servisi tüm çamaşır makinesi onarımlarına 1 sene parça ve işçilik garantisi veriyor. Garantili onarımlarda cihaz garanti süresi içinde arıza tekrarı olursa tekrar servis gelip ücretsiz yardımcı oluyor. Garanti işlemleri size verilen garanti formaları ile takip ediliyor. Profesyonel bir Regal çamaşır makinesi tamiri için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

İçerenköy Regal Buzdolabı Servisi

Geniş iç hacmi ev hanımlarını oldukça cezbetti. Yıllardır ülkemizde en çok satan buzdolabı markaları arasına giren Regal’in tüm modellerini yerinde tamir ediyoruz. Profesyonel ve kaliteli bir onarım için dilediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede onarımları gün içinde yapabiliyoruz. Titiz bir onarım için dilediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz. Şube olarak her arızaya yerinde çözüm üretiyoruz. İçerenköy Regal servisi şubemizi haftanın 7 günü dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Ev hanımlarının eli ayağı olan Regal bulaşık makineleri içinde yerinde onarım hizmeti sunuyoruz. Regal bulaşık makineniz temiz yıkamıyor mu? Motor, fıskiye, rezistans kontrolü için İçerenköy servisimizden randevu alabilirsiniz. 1 yıl garantili Regal bulaşık makinesi onarımı için bize sabit hattımızdan veya Whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Sizden gelen servis taleplerine aynı gün içinde cevap veriyoruz. Servisimizin diğer firmalardan farkı sahip olduğu araç sayısı. Araçlarımız sayesinde tüm bölgeye en hızlı şekilde servis desteği sunuyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]