14 Kasım 2018

Kayışdağı Altus Servisi

ile regalservisim

Altus kullanıcılarına teknik servis hizmetleri sunan Kayışdağı Altus servisi firmamız arızalı tüm Altus beyaz eşya, klima ve elektrik süpürgeleri için 1 yıl garantili tamir yapıyor. Arızalı Altus beyaz eşyalarınızın aynı gün içinde onarımı için Kayışdağı şubemizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Tüm cihazların onarımları aynı gün içinde yapılır.

Altus çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, ocak, klima ve elektrik süpürgesi cihazlarının onarımı için Kayışdağı şubemizi arayarak teknik servis talep edebilirsiniz. Sektörün en eski ve köklü tamir firmalarından biri olarak sorunlara kalıcı çözümler sunuyoruz. Altus çamaşır makineniz ses yapıyor, su akıtıyor veya sallanıyorsa bizi arayarak aynı gün servis talep edebilirsiniz.

Altus cihazlarınız ile yaşadığınız tüm arızaların aynı gün içinde onarımı mümkün. Peki bunun için ne yapacaksınız? Servisimizi arayarak servis çağıracaksınız ve gelen teknisyen arıza tespiti yaptıktan sonra size bilgi verecek. Yapılacak işlemler ne ise listesini çıkartıp sizden onay alacak. Onay vermeniz halinde işlem yerinde yapılacak. Peki Altus çamaşır makineleri atölyede mi tamir olur? Sadece ve sadece kazan değişim, rulman değişim arızalarında cihaz atölyeye alınır. Kaliteli bir Altus çamaşır makinesi onarımı için bizi şimdi arayın. Servisimiz yapılan tüm Altus çamaşır makinesi onarımlarına 1 sene garanti veriyor. Garanti süresi içinde cihazınızda arıza olması durumunda yapılan yerlerin onarımı tekrar ücretsiz olarak yapılır.

Kayışdağı Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Kayışdağı Altus servisi, Altus bulaşık makinelerine gün içinde müdahale ediyor. Altus bulaşık makineniz temiz yıkamıyor, su akıtıyor veya koku yapıyorsa bizi arayarak gün içinde servis çağırabilirsiniz. Altus bulaşık makinelerinde sıklıkla temiz yıkamama arızası görülür. Bu arıza için servisimizi arayarak teknik yardım alabilirsiniz. Sektörün tecrübeli ustaları ile çalışan firmamız donanımlı teknik servis araçları ile her zaman yanınızda. Cihazın problemi ne olursa olsun Kayışdağı ofisimiz aynı gün içinde yönlendirme yapar ve sorunu çözer. Arızalı Altus bulaşık makineniz aynı gün içinde tekrar kullanabilmek istiyorsanız servisimizi aradığınızda tam model ve arızayı belirtmeniz gerekmektedir.

Kayışdağı Altus Buzdolabı Servisi

kayışdağı altus servisi

Altus buzdolabınız soğutmuyor mu? Altus buzdolabı tamirinde deneyimli teknisyenlerimiz ile sizlere 1 yıl garantili tamir hizmeti sunuyoruz. Profesyonel buzdolabı tamiri yaptırmak ve tekrar sorun yaşamamak için bizi hemen arayın. Servisimiz haftanın 6 günü Altus buzdolabı arızalarına müdahale ediyor. Buzdolabınızın kapısı kapanmıyor veya koku yapıyorsa teknik servis ekibimizden destek talep edebilirsiniz. Koku arızaları için buzdolabınıza bakım yapıyor ve tasını temizliyoruz.

Kayışdağı şubemizde tüm buzdolabı arızaları yerinde giderilir. Sorunu ne olursa olsun buzdolabınızı asla taşımayız ve yerinde tamir ederiz. Kusursuz ve garantili bir onarım hizmeti almak isterseniz Kayışdağı şubemizi hemen arayın.

Kayışdağı Altus Elektrik Süpürgesi Servisi

Elektrik süpürgeleri için teknik servis hizmeti veren Altus servisimiz çekmeyen, koku yapan, kablosu sarmayan tüm Altus süpürgeleri atölye ortamında tamir ediyor. Küçük ev aletleri için hiç uğraşmanıza gerek yok. Servisimiz gelip cihazı alıyor ve tamir ettikten sonra size tekrar teslim ediyor. Titiz bir elektrik süpürgesi onarımı için Kayışdağı Altus servisi şubemizi şimdi arayın.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]