12 Kasım 2018

Ferhatpaşa Regal Servisi

ile regalservisim

Ataşehir / Ferhatpaşa mahallesinde ikamet eden Regal kullanıcılarına teknik servis ve yıllık bakım hizmetleri sunan Ferhatpaşa Regal Servisi aynı gün içinde onarım yapıyor. Regal beyaz eşyalarınızla ilgili teknik servis hizmeti almak için bizi dilediğiniz zaman arayarak servis talep edebilirsiniz. Servisimiz tüm cihazları yerinde tamir edecek ekipman ve teknisyenlere sahip. Donanımlı Regal servis araçlarımız tüm modellerin yedek parçalarına sahiptir. Regal çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, ocak, klima gibi cihazların onarımlarını Ferhatpaşa Regal olarak aynı gün içinde yapıyoruz.

Regal Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinesi tamirinde deneyimli teknisyenlerimiz ve donanımlı servis araçlarımız sayesinde sizlere profesyonel ve kalıcı çözümler üretiyoruz. Eski yeni tüm modellerin tamiri, bakımı ve montajı için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Ferhatpaşa Regal servisi şubesinde çalışan teknisyenlerin her biri işinin ehli kişilerdir. Orijinal yedek parça imkanlarımız ile de sizlere yerinde tamir desteği verebiliyoruz.

Ferhatpaşa Regal Buzdolabı Servisi

Regal buzdolabınız soğutmuyor mu? Buzdolabı arızalandığı zaman maksimum 8 saat sonra içindeki yiyecekler bozulur ve yiyecekler kokmaya başlar. Bu yüzden buzdolabınız arızalandığı zaman hızlı bir şekilde bizi arayarak servis kaydı açtırmalısınız. Servis kaydı açıldıktan sonra size en yakın Regal servis aracımız yönlendirilir. Buzdolabı arızaları kesinlikle yerinde yapılır. Buzdolabınız asla taşınmaz. Bu yüzden bizi arayarak yerinde tamir hizmeti alabilirsiniz. Buzdolabının ne kadar gerekli bir cihaz olduğunu biliyoruz. Bu yüzden aynı gün içinde onarımını yapıyoruz.

Regal fırın ve ocaklar için dönüşüm hizmeti veriyoruz. Daha önce tüpte veya doğal gazda kullandığınız cihazınızı yeni sisteme çeviriyor ve hemen kullanabilmenizi sağlıyoruz. Ocak veya fırın dönüşümü için gün içinde servis talebinde bulunabilirsiniz. Servisimiz Regal fırın arızalarına aynı gün içinde müdahale ediyor. Pişirmeyen tüm Regal fırınları yerinde tamir ediyoruz. Arızası ne olursa olsun Regal fırınınız için bizi arayarak servis talep edebilirsiniz.

Konusunda uzman teknisyenlerimiz Regal klima kullanıcılarına 1 yıl garantili onarım hizmeti veriyor. Regal marka split klimalar için teknik servis, yıllık bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Kaliteli bir Regal klima onarımı için Ferhatpaşa ofisimizi hemen şimdi arayın.

Ferhatpaşa Regal Servisi, uzman teknisyenleri ile kalıcı çözümler üretiyor. Eski yeni tüm Regal cihazlarınızın tamiri için Ferhatpaşa şubemizi şimdi arayın. Bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Servisimiz bölgedeki en eski servislerden biridir ve sizlere tüm sorunlar için çözüm üretir. Regal cihazınız ne kadar eski olursa olsun bizi arayarak servis talep edebilirsiniz.

7/24 Servis Çağrı Merkezi

Servisimize haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz. Kesintisiz telefon desteği veriyoruz. Bizi dilediğiniz zaman arayarak Regal cihazlarınızın onarımı için destek alabilirsiniz. Servisimiz bünyesindeki çağrı merkezi Regal kullanıcılarının tüm arızalarına en hızlı şekilde yönlendirme yapıyor. Teknisyenlerimiz haftanın 6 günü destek veriyor.

  • Ferhatpaşa Regal buzdolabı servisi
  • Ferhatpaşa Regal çamaşır makinesi servisi
  • Ferhatpaşa Regal bulaşık makinesi servisi
  • Ferhatpaşa Regal klima servisi

Ferhatpaşa Regal Servisi

Adres : Ferhatpaşa Mah. Karadeniz Cad. No : 132

Telefon : 0216 527 62 72

Cep : 0532 205 10 41

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]