10 Kasım 2018

Bostancı Vestel Servisi

ile regalservisim

Bostancı Vestel servisi, Kadıköy ilçesinde ikamet eden Vestel kullanıcılarına beyaz eşya servis desteği sunuyor. Arızalı tüm Vestel beyaz eşyalarınız için Bostancı şubemizi arayarak aynı gün içinde onarım desteği alabilirsiniz.

Bostancı Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

Vestel bulaşık makinenizi aynı gün içinde tamir ettirmek isterseniz Bostancı Vestel servisi hemen arayın. Beyaz eşya servis sektöründe 20 yılı aşkın süredir hizmet sunan firmamız tüm modelleri yerinde onarım yapacak ekipman ve yedek parçaya sahiptir. Vestel bulaşık makinenizin arızası ne olursa olsun bizleri arayarak teknik destek alabilirsiniz. Bölgedeki en büyük tamir atölyelerinden birine sahibiz ve gövde değişimi dahil tüm işlemleri yapabiliyoruz. Temiz yıkamayan, su boşaltmayan, ısıtmayan tüm Vestel bulaşık makineleri için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Bostancı Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

Kazan hacminin büyük olması sebebi ile özellikle kalabalık ailelelerin tercihi olan Vestel çamaşır makineleri için Bostancı Vestel servisi olarak aynı gün içinde onarım desteği veriyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Vestel çamaşır makinesi arızalarını aynı gün içinde gideriyoruz.

Vestel kullanıcılarına teknik servis ve yıllık bakım hizmetleri sunan firmamız Bostancı sakinlerine aynı gün içinde geliyor. Kaliteli bir Vestel beyaz eşya servis hizmeti için doğru adrestesiniz. Sektörün en eski teknik servis firmalarından biri olan Bostancı Vestel Servisi, profesyonel teknisyenleri ile yerinde onarım hizmeti sunuyor. Arızalı Vestel çamaşır makinenizi yerinde tamir ettirmek istiyorsanız Bostancı ofisimizi hemen şimdi arayın. Servisimiz tüm işlemleri yerinde yapacak teknik ekipmana sahip. Vestel çamaşır makineniz çalışmıyor ise Bostancı şubemizi arayarak teknik servis talebinde bulunmanız yeterli olacaktır. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, kapağı açmayan veya kapağı kililtlenmeyen tüm Vestel çamaşır makinesi modellerini yerinde tamir ediyoruz. Vestel çamaşır makinelerinde kilogramı büyük olanlarda ses yapma arızası çok sık görülür. Kazan kırılması, düşmesi veya rulman dağılması arızalarını atölye ortamında yapmamız gerekiyor. Bunun için cihazınıza teşhis konduktan sonra atölyeye alıyoruz ve onarımını yaptıktan sonra size teslim ediyoruz. Tüm kazan onarımları ve değişimleri 1 sene garantilidir.

Bostancı Vestel Buzdolabı Servisi

Vestel buzdolabınız soğutmuyor mu? Hemen Bostancı Vestel servisi arayarak içindeki yiyecekler bozulmadan teknik servis desteği alabilirsiniz. Servisimiz tarafından yapılan Vestel buzdolabı modelleri için 1 sene parça garantisi veriyoruz.

Vestel buzdolabınızın soğutma, su akıtma arızaları için yerinde çözüm üretiyoruz. Vestel buzdolabı kullanıcılarının yaşadığı en büyük sorun cihazın buzdolabı kısmı yani sebzelik dediğimiz kısmı soğutmamasıdır. Bunun birden fazla sebebi olabilir. Bu durumla karşı karşıya kaldığınızda bizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Tüm Vestel buzdolabı modellerini aynı gün içinde tamir ediyoruz. Sektörün en modern tamir firmalarından biri olarak Bostancı semt geneline gün içinde gelerek buzdolabınızı tamir ediyoruz. Buzdolabınızı aynı gün içinde tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bostancı şubemizde klima ve elektrik süpürgesi tamiri de mevcuttur. Vestel klimanıza dair tüm teknik arızaları bizimle paylaşarak tamirini yaptırabilirsiniz. Tüm klima arızaları için aynı gün içinde geliyoruz. Ev ve iş yerlerinin en çok tercih ettiği klima tipi olan split tip klimaları yerinde tamir ediyoruz. Ayrıca klimalarınız için bakım hizmeti de sunuyoruz. Vestel klimalar yıl içinde en az 1 defa bakıma ihtiyaç duyar. Bu bakımı profesyonellere yaptırmanız yararınıza olacaktır. Bakım yapılmayan Vestel klimalar en geç 1 hafta içinde sizi hasta edecektir. Bakteri üremesi için klima petekleri çok uygun bir yerdir. Özellikle kıştan yaza geçerken yapılan bakım daha etkilidir.

Elektrik süpürgeniz çekmiyor mu? Vestel elektrik süpürgeleri yıllardır üretilmektedir. Bu yüzden yüksek watlı elektrik süpürgeleri mevcuttur. Eğer elektrik süpürgeniz çekmiyor, koku yapıyor veya kablo toplamıyorsa bizi arayarak teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Vestel elektrik süpürgenizi servis servis gezdirmenize gerek yok. Bostancı Vestel servisimizi arayarak Vestel süpürgenizi yerinde aldırabilirsiniz. Servisimiz süpürgenizi alıp tamirini yaptıktan sonra size 1 yıl garantili olarak teslim ediyor.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]