12 Eylül 2018

Yenişehir Regal Servisi

ile regalservisim

Yenişehir Regal servisi, bölge genelinde Regal beyaz eşya onarım hizmetleri sunuyor. 1 yıl garantili Regal teknik servis için bizi hemen arayın. Servisimiz tüm modeller için gerekli yedek parçalara sahiptir. Bu sayede git gel yapmadan tek seferde arızalı çözebiliyoruz. Çok eski cihazlar için süreç uzayabilir. Firmamız tarafından değiştirilen yedek parçalar 1 sene garantilidir. Garantili Regal beyaz eşya tamiri için Yenişehir şubemizi hemen arayın.

Yenişehir mahallesinde ikamet eden Regal kullanıcılarına teknik servis hizmeti sunan firmamız arızaları yerinde gideriyor. Eski yeni tüm modeller için gerekli olacak yedek parçalara sahip firmamız sorunlara 1 yıl garantili çözümler üretiyoruz. Arızası ne olursa olsun bizi hemen şimdi arayın. Servisimize istediğiniz zaman sabit hattan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz ise Whatsapp üzerinden servis talep edebilirsiniz. Regal çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı için tamir hizmeti veren firmamız klimalar için de teknik servis ve bakım hizmetleri sunuyor. Regal klimanız soğutmuyor, ses yapıyor veya su akıtıyor ise bizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Bölgenin en eski tamir firmalarından biri olarak siz bölge sakinlerine acil ve garantili tamir hizmeti sunuyoruz. Ses yapan, soğutmayan, su akıtan, temiz yıkamayan tüm Regal temizleme makineleri için bizi hemen arayın.

Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Servisimiz aynı gün içinde Regal çamaşır makinesi tamiri yapıyor. 1 yıl garantili Regal beyaz eşya servisi için Yenişehir Regal servisi hemen arayın. Firmamıza haftanın 7 günü dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Tüm arızalar için pratik ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Aşağıdaki arızalardan herhangi biri ile karşılaşmanız durumunda bizi hemen arayın.

  • Regal çamaşır makinesi çalışmıyor
  • Regal çamaşır makinesi ses yapıyor
  • Regal çamaşır makinesi koku yapıyor
  • Regal çamaşır makinesi su akıtıyor
  • Regal çamaşır makinesi sallanıyor
  • Regal çamaşır makinesi kazan dönmüyor
  • Regal çamaşır makinesi sigorta attırıyor.

Regal Buzdolabı Servisi

Regal buzdolabınız soğutmuyor mu? İçindeki yiyecekler bozulmadan en hızlı şekilde tamir ettirmek için Regal buzdolabı servisi hemen arayın. Buzdolabı tamirinde uzman kadromuz ile bölge sakinlerine en hızlı onarım hizmetini biz veriyoruz. Yenişehir Regal servisi arayarak aynı gün içinde buzdolabı tamiri yaptırabilisiniz.

Bölgedeki tüm müşterilerimize aynı gün geliyoruz. Arızalı cihazlarınızın sorunu ne olursa olsun yerinde gideriyoruz. Profesyonel bir onarım hizmeti istiyorsanız Yenişehir mahalle ofisimizden dilediğiniz zaman servis talep edebilirsiniz. Sektörün öncü firmalarından biri olan firmamız arızalara kaliteli çözüm üretiyor. Servisimiz yaptığımız işlemlere 1 sene garanti verir ve her zaman işinin arkasında durur. Titiz bir onarım hizmeti istiyorsanız servisimizi hemen şimdi arayın. Bölgenin lider tamir firmalarından biri olan servisimiz sorunlara pratik ve kalıcı çözüm sunuyor.

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi onarımı istiyorsanız hemen arayın. Servisimiz bu alanda ki en modern firmalardan biridir. Teknolojiyi sürekli olarak takip eden ve işine uyarlayan nadir firmalardan biri olarak tüm sorunları en kalıcı şekilde gideriyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]