24 Temmuz 2018

Fındıklı Regal Servisi

ile regalservisim

Fındıklı mahallesi, Maltepe ilçesinin en kalabalık mahallelerinden biridir. Servisimiz Maltepe Regal Servisi, Fındıklı şubesi ile Fındıklı, İnönü Mahallesi, Aydınevler Mahallesi ve Ferhatpaşa mahallelerinde Regal servis faaliyetlerini yürütüyor. Ekonomik fiyatları ve uzman kadrosu ile en çok tercih edilen şubelerden biri olan Fındıklı Regal servisi şubesi her zaman yanınızda. Regal cihazlarınızla ilgili yaşadığınız tüm teknik sorunları Fındıklı şubemizi arayarak paylaşabilirsiniz. Yıllardır bölgede faaliyet gösteren servisimiz arızalara pratik ve ekonomik çözümler sunuyor. Regal markasına ait çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, ocak ve klima cihazları için onarım hizmeti sunuyoruz. Tüm bu cihazların arızası, bakımı ve montajı için Fındıklı şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Regal, bir çok tasarımda cihaz üretmektedir. Hemen hemen her ürününde 10’un üstünde modeli bulunmaktadır. Herhangi bir Regal mağazasına girip alış veriş yapacağınız zaman muhakkak ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir model bulabilirsiniz. Tüm modeller için aynı gün içinde Fındıklı ve civarına teknik servis hizmeti sunuyoruz. Profesyonel ve kaliteli bir onarım için şubemizi dilediğiniz zaman arayabilir veya Whatsapp üzerinden sorularınızı sorabilirsiniz.

Fındıklı Regal Buzdolabı Servisi

Fındıklı mahallesinde yıllardır Regal beyaz eşya servis hizmetleri sunan firmamız tüm onarımları yerinde yapıyor. Kaliteli ve garantili Regal buzdolabı tamiri için Fındıklı Regal servisi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Bizler nöbetçi ekiplerimiz sayesinde sizlere kesintisiz onarım hizmetleri veriyoruz. Yaşadığınız arızalara pratik ve kalıcı çözüm arıyorsanız size sadece bir telefon kadar uzağız.

Fındıklı Regal Klima Servisi

Regal marka klimalar için teknik servis, yıllık bakım, montaj ve de-montaj hizmetleri sunuyoruz. Bizi yaşadığınız tüm teknik konular için arayarak klima tamir talebinde bulunabilirsiniz. Sektörün ve bölgenin en eski Regal servisi olarak klima arızalarında her zaman yanınızdayız. Soğutmuyor, koku yapıyor veya sigorta attırıyor dediğiniz tüm Regal klima modelleri için Fındıklı Regal servisi haftanın 7 günü arayabilirsiniz. Tüm Regal klima modellerinin yedek parçalarına sahip firmamızda tamir işlemleri için cihazınız sökülmez.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]