21 Temmuz 2018

Zümrütevler Regal Servisi

ile regalservisim

Zümrütevler mahallesinde ikamet ediyor ve Regal ürünlerini kullanıyorsanız arıza durumunda yapmanız gereken bizi aramaktır. Sektörün ve Maltepe ilçesinin en eski Regal servisi olarak sizlere profesyonel bir onarım hizmeti veriyoruz. Eski yeni tüm cihazlar için tamir ve bakım hizmetleri sunan firmamız sizlere yerinde onarım desteği sunuyor. Profesyonel bir Regal servis hizmeti almak için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Merkez ofisi ile bir çok Regal teknik servis aracına sahip firmamız onarımları en hızlı şekilde yapıyor. Kaliteli Regal onarımı için bizi şimdi arayın. Servisimiz bünyesindeki teknisyenler işinin ehli kişilerdir. Tüm Regal cihazların onarımları en hızlı şekilde ve yerinde yapılır. Kaliteli bir Regal onarım hizmeti için bizi şimdi arayın.

zümrütevler regal servisi

zümrütevler regal servisi

Zümrütevler Regal Çamaşır Makinesi Servisi, Regal çamaşır makinelerinin tüm arızalarını yerinde ve gün içinde yapıyor. Kaliteli bir Regal cihaz onarımı için bizi şimdi arayın. Servisimiz tüm Regal cihazlara bakıyor. Regal çamaşır makineniz ses yapıyor, su akıtıyor veya sallanıyorsa direkt olarak Zümrütevler Regal servis şubemizi arayın. Size aynı gün içinde geliyoruz. Bu arızalara pratik ve ekonomik çözümler üreterek Regal çamaşır makinenizi tekrar kullanmanızı sağlıyoruz.

Zümrütevler Regal Buzdolabı Servisi, Regal buzdolabı kullanıcılarına yerinde onarım hizmeti veriyoruz. Regal buzdolabınızın arızası ne olursa olsun bizi arayarak servis talep edebilirsiniz.  Buzdolabı onarımında tecrübeli teknisyenlerimiz ile soğutmayan, ses yapan, su akıtan, yiyecekleri bozan, alt tarafı soğutmayan, üst tarafı soğutmayan, buz yapmayan tüm Regal buzdolabı modellerini en hızlı şekilde yerinde onarıyoruz.