12 Eylül 2019

Maltepe Buzdolabı Servisi

ile regalservisim

Maltepe buzdolabı tamircisi, uzman kadrosu ile tüm buzdolabı modelleri için teknik servis hizmeti veriyor. Bir evin olmazsa olmazı buzdolabı arızalandığı zaman tamir masrafının yanı sıra hızlı bir şekilde tamir edilmezse içindeki yiyeceklerde bozulacağı için ürünlerin yenilenmesinden dolayı da ekstra masraf açacaktır. Maltepe Arçelik servisi olarak tüm buzdolabı arızalarına en hızlı şekilde servis hizmeti veriyoruz. 1 yıl garantili buzdolabı tamiri için bizi hemen arayın. Servisimiz haftanın 7 günü servis hizmeti veriyor. Değiştirilen tüm parçalara 1 sene parça garantisi veriyoruz.

Hızlı ve Güvenilir Buzdolabı Servisi

Konusunda uzman teknisyenlerimiz sizlere hızlı ve kalıcı çözümler üretiyor. Arızası ne olursa olsun buzdolabınızı bizi arayarak tamir ettirebilir ve yiyeceklerinizi koruyabilirsiniz. Saat kaç olursa olsun Maltepe buzdolabı tamircisi firmamızı arayarak servis talep edebilirsiniz. Pazar günleri de dahil olmak üzere haftanın 7 günü buzdolabı tamir desteği veriyoruz. Kusursuz bir buzdolabı onarımı için bizi hemen arayın.

Maltepe Geneline Aynı Gün Buzdolabı Servisi

Şubemiz Altıntepe mahallesinde bulunmaktadır. Bu sayede Maltepe ilçe sınırları içinde kalan tüm mahalle ve semtlere aynı gün içinde servis, bakım ve kapı onarım hizmetleri veriyoruz. Buzdolabınızı aynı gün içinde tamir ettirmek istiyorsanız bizi şimdi arayın.

Maltepe Arçelik Buzdolabı Servisi
Maltepe Beko Buzdolabı Servisi
Maltepe Altus Buzdolabı Servisi
Maltepe Bosch Buzdolabı Servisi
Maltepe Siemens Buzdolabı Servisi
Maltepe Profilo Buzdolabı Servisi
Maltepe Ariston Buzdolabı Servisi
Maltepe İndesit Buzdolabı Servisi
Maltepe Vestel Buzdolabı Servisi
Maltepe Regal Buzdolabı Servisi
Maltepe Samsung Buzdolabı Servisi

Yukarıdaki tüm markalara ait buzdolabı modelleri için tamir ve bakım hizmetleri veriyoruz. Arızalı buzdolabınızı bizi arayarak aynı gün içinde tamir ettirebilirsiniz. Servisimiz onarımlara 1 sene parça ve işçilik garantisi veriyor.