12 Eylül 2019

Maltepe Buzdolabı Servisi

ile regalservisim

Maltepe buzdolabı servisi, uzman kadrosu ile tüm buzdolabı modelleri için teknik servis hizmeti veriyor. Bir evin olmazsa olmazı buzdolabı arızalandığı zaman tamir masrafının yanı sıra hızlı bir şekilde tamir edilmezse içindeki yiyeceklerde bozulacağı için ürünlerin yenilenmesinden dolayı da ekstra masraf açacaktır.

Sektörün en eski servisi olarak tüm buzdolabı arızalarına en hızlı şekilde servis hizmeti veriyoruz. 1 yıl garantili buzdolabı tamiri için bizi hemen arayın. Servisimiz haftanın 7 günü servis hizmeti veriyor. Değiştirilen tüm parçalara 1 sene parça garantisi veriyoruz.

Maltepe Altus Buzdolabı Servisi

Altus buzdolabı modellerinin hepsi için yedek parça stoğuna sahibiz. Eğer arızalı Altus buzdolabınızı gün içinde tamir ettirmek isterseniz hemen bizi arayın. Maltepe ofisimizde tüm onarımlar Altus dolaplar için yerinde yapılır. Kusursuz ve garantili Altus buzdolabı tamiri için Maltepe buzdolabı servisi sizin için en doğru adrestir.

Hızlı ve Güvenilir Buzdolabı Servisi

Konusunda uzman teknisyenlerimiz sizlere hızlı ve kalıcı çözümler üretiyor. Arızası ne olursa olsun buzdolabınızı bizi arayarak tamir ettirebilir ve yiyeceklerinizi koruyabilirsiniz. Saat kaç olursa olsun Maltepe buzdolabı tamircisi firmamızı arayarak servis talep edebilirsiniz. Pazar günleri de dahil olmak üzere haftanın 7 günü buzdolabı tamir desteği veriyoruz. Kusursuz bir buzdolabı onarımı için bizi hemen arayın.

Şubemiz Altıntepe mahallesinde bulunmaktadır. Bu sayede Maltepe ilçe sınırları içinde kalan tüm mahalle ve semtlere aynı gün içinde servis, bakım ve kapı onarım hizmetleri veriyoruz. Buzdolabınızı aynı gün içinde tamir ettirmek istiyorsanız bizi şimdi arayın.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]