23 Ocak 2019

Kartal Buzdolabı Servisi

ile regalservisim

Kartal buzdolabı servisi, tüm buzdolabı modelleri için tamir, bakım ve motor değişim hizmetleri veriyor. Soğutmayan buzdolabınızı en kısa sürede tamir ettirmek için doğru yerdesiniz. Servisimiz tarafından onarımları yapılan dolaplar 1 sene parça garantilidir.

Kartal ilçesinde yıllardır buzdolabı servis hizmetleri sunan firmamız marka bağımsız tüm cihazların onarımlarını yapıyor. 1 yıl garantili buzdolabı tamiri için servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Eski yeni tüm buzdolabı modellerini yerinde tamir ediyoruz. Servisimiz sorunlara pratik ve ekonomik çözümler sunuyor. Buzdolabınız soğutmuyor, ses yapıyor, su akıtıyor veya alt tarafı soğutmuyor ise Kartal şubemizi arayarak aynı gün içinde destek alabilirsiniz.

Kartal Arçelik Buzdolabı Servisi

Arçelik markası hiç şüphesiz her evde en az bir cihazı bulunan bir markadır. Özellikle kaliteli ve sağlam buzdolabı modelleri ile çokça tercih edilir. Bizler Kartal buzdolabı servisi olarak Arçelik buzdolabı kullanıcılarına hem tamir hem bakım hem de montaj hizmetleri sunuyoruz.

Soğutmayan, sigorta attıran, ses çıkartan tüm Arçelik buzdolabı modelleri için Kartal şubemizi arayarak teknik destek talep edebilirsiniz. Soğutma grubu tamirinde son derece deneyimli ustalarımız ile Arçelik buzdolabınızı gün içinde çalışır hale getiriyoruz.

Kartal Bosch Buzdolabı Servisi

Bosch buzdolabı modellerinde en sık karşılaştığımız arıza alt bölmenin soğutmamasıdır. Bir çok nedeni olan bu arızanın en bilindik sebebi sensör arızasıdır. Fakat ezbere değişecek bir parça değil ölçüm yapılması gerekir. Kartal buzdolabı servisi olarak Bosch buzdolabı kullanıcılarına aynı gün içinde onarım hizmeti veriyoruz. Hızlı ve ekonomik bir şekilde buzdolabı tamiri için Kartal servisimizi hemen arayın.

Buzdolabı motor değişimini yerinde yapıyoruz. Buzdolabınız tık tık diye ses geliyor ve motor devreye girmiyorsa Kartal şubemizi arayarak servis hizmeti alabilirsiniz. Kaliteli bir buzdolabı motor değişimi için Kartal buzdolabı tamiri firmamızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Tüm mahalle ve semtlere gün içinde geliyoruz. Buzdolabı motor arıza teşhisi çok önemlidir. Yanlış teşhis konursa boş yere motor sökülür ve cihazın gazı kaçar. Masraf üstüne masraf açar. Bu yüzden muhakkak bilindik firmalara iş yaptırmalısınız.

Motor teşhisi doğru bir şekilde konduktan sonra cihazın tüm bağlantıları sökülür ve sıfır motor montaj edilir. Kaynakları bittikten sonra cihaza vakum yapılır ve arızalı motorun sisteme gönderdiği yağ temizlenir. Eğer bu işlem yapılmazsa cihaz 2-3 ay içerisinde şişer ve tıkanma yapar. Tıkanan gaz motoru zorlar ve yakabilir. Bunun için motor değişiminde yapılması gerekenlerin hepsi eksiksiz yapılmalıdır.

Buzdolabınız su akıtıyor veya alt tarafı soğutmuyor ise eritmeye geçmiyor demektir. Bunun için olası olan tüm parçaların ölçü aleti ile ölçülmesi ve doğru teşhisin konması gerekir. 1 yıl garantili buzdolabı tamir hizmeti sunan firmamız tüm arızalı parçaların teşhisini ölçüm yaparak ve yenisi ile deneyerek kesin kanı işe değişimini yapar. Kusursuz bir buzdolabı tamir hizmeti istiyorsanız Kartal buzdolabı tamircisi firmamızı hemen arayın.

Kartal buzdolabı servisi, haftanın 7 günü onarım hizmeti sunuyor. Arızalı buzdolabınızın boyutu ve arızası ne olursa olsun taşımadan yerinde tamir ediyoruz. Tüm onarımlara 1 sene garanti veriyoruz. Servisimiz derin dondurucu, no-frost ve endüstriyel buzdolabı modellerinin onarımlarını yapıyor. Şube olarak Maltepe ofisimizi de arayarak gün içinde servis hizmeti alıp alamayacağınızı öğrenebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]