23 Ocak 2019

Kavakpınar Regal Servisi

ile regalservisim

Regal kullanıcılarına tamir desteği sunan firmamız eski yeni tüm cihazlar için yedek parçalara sahiptir. Bu sayede arızalar yerinde giderilir ve değiştirilen parçalar 1 sene garantilidir. Garantili Regal beyaz eşya servisi için Kavakpınar Regal teknik servis firmamızı hemen arayın.

Kavakpınar mahallesinde ikamet eden Regal kullanıcılarına 1 yıl garantili Regal servis hizmeti sunuyoruz. 1 yıl garantili Regal servis hizmeti almak için Kavakpınar şubemizi şimdi arayın. Regal beyaz eşya, klima ve elektrik süpürgeleri için onarım hizmeti sunuyoruz.

Regal çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, fırın, ocak gibi beyaz eşya cihazlarınızın tüm arızaları ve bakımları için Kavakpınar şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Profesyonel bir beyaz eşya onarım hizmeti almak için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Regal çamaşır makinenizin kapağı açılmıyor mu? Tüm kapı mandalı ve kapı kilidi değişimlerini yerinde yapıyoruz. Servisimiz donanımlı servis araçları ile Regal çamaşırlar için kapı arızalarını yerinde gideriyor. 1 yıl garantili Regal servis hizmeti için Kavakpınar servisimizi hemen arayın.

Regal Buzdolabı Servisi

Regal buzdolabı arızalarına en hızlı servisi veriyoruz. Buzdolabı, içindeki yiyecekleri korumak için kullanılan bir cihazdır. Arızalı bir Regal buzdolabı çalışmadığı zaman içindeki yiyecekleri derecesine ve bulunduğu ortama göre 4-16 saat arasından koruyabilir. En geç 1 gün içinde arızaya müdahale edilmelidir. En hızlı buzdolabı onarımı hizmetini almak için Kavakpınar Regal servis şubemizi hemen arayın. Kavakpınar şubemiz Pendik ilçe geneline Regal buzdolabı tamir desteği vermektedir. Arızalı buzdolabınızın içindeki yiyecekler bozulmadan en hızlı şekilde müdahale edilmesi için bizi hemen arayın. Servisimiz bölgedeki en eski beyaz eşya tamircilerinden biridir. İşini severek yapan kadromuz ile sizlere yerinde, kaliteli çözümler üretiyoruz.

Regal Bulaşık Makinesi Servisi

Ekonomik fiyatlı alınabilecek en mantıklı bulaşık makinesi Regal bulaşık makinesidir. Regal bulaşık makinesi kullanıcıları yaşadıkları tüm teknik sorunlar için bizi arayarak servis talebinde bulunabilir. Tüm arızaları yerinde çözecek ekipman ve yedek parçalara sahibiz. Regal bulaşık makineniz kaç yıllık olursa olsun teknik arızaları için Kavakpınar Regal servisi arayarak hızlıca tamir ettirebilirsiniz.

Regal Klima Servisi

Klimalarınız için 1 yıl garantili onarım yapıyoruz. Klima yer değişikliği veya sökme hizmetleri almak için kesinlikle doğru adrestesiniz. 1 yıl garantili klima onarım desteği veren firmamız da montaj ve de-montaj hizmetleri de verilmektedir. Klima yer değişimi için randevu almanız gerekmektedir. Tüm klima aksesuarları ve yedek parçalarını servisimizden temin edebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]