22 Ocak 2019

Maltepe Fakir Servisi

ile regalservisim

Maltepe Fakir servisi, Fakir marka elektrik süpürgesi kullanıcılarına aynı gün içinde servis hizmeti sunuyor. 1 yıl garantili elektrik süpürgesi onarımı için Maltepe şubemizi şimdi arayın. Servisimiz arızalara aynı gün içinde ve yerinde çözüm üretiyor. 1 yıl garantili Fakir servis hizmeti için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Servisimiz sorunlara aynı gün içinde çözüm üretiyor.

Maltepe Fakir Elektrik Süpürgesi Servisi

Fakir elektrik süpürgeniz çekmiyor, ses yapıyor veya hiç çalışmıyorsa bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Sektörün en eski ve köklü elektrik süpürgesi servis firmalarından biri olarak sizlere kusursuz hizmet sunuyoruz. Servisimiz konusunda uzman kadrosu ile tüm onarımlara 1 sene garanti veriyor. Motor değişimi, anakart değişimi ve kablo değişimi gibi işlemlerin 1 sene parça ve işçilik garantisi oluyor. Garanti süresi içinde yapılan işlemlerden onarım bedeli alınmaz. Dilerseniz süpürgenizi Maltepe atölyemize kendiniz getirebilirsiniz.

Elektrik süpürgenizin torbasını mı arıyorsunuz? Toz torbalı tüm Fakir süpürgeler için 5’li torba seti satışı yapıyoruz. Süpürge torbası için evden çıkmanıza gerek yok. Maltepe geneline aynı gün içinde toz torbası teslimatı yapıyoruz. Toz torbalarımızın her biri sentetik kumaştan 3 kat kalınlığındadır. Yırtılma ve koku yayma söz konusu değildir. Toz torbası siparişi için 0532 205 10 41 numaralı Whatsapp hattımızdan bizlere dilediğiniz zaman yazabilirsiniz.

Küçükyalı Fakir Servisi

Küçükyalı mahallesi Maltepe ilçesinin en gözde semtlerinden biridir. Maltepe servisi olarak Küçükyalı mahallesine gün içinde servis, bakım ve yedek parça desteği veriyoruz. Garantili ve kaliteli Fakir servisi için bizi hemen arayın.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]