8 Eylül 2019

Çanakkale Regal Servisi

ile regalservisim

Çanakkale ilimizde ikamet eden Regal kullanıcıları yaşadıkları tüm teknik sorunları Regal servis firmaları ile paylaşarak aynı gün içinde çözüm bulabilirler. Regal firması bir çok cihazın üretimini yapıyor. En çok satış yapan cihazları sırası ile buzdolabı, klima, çamaşır makinesi, televizyon ve bulaşık makinesidir. Elbette daha bir çok cihazın üretimini yapıyor. Sıfır olarak satın aldığınız tüm Regal cihazların Regal yetkili servisleri tarafından kurulumu yapılması lazım. Ayrıca garantili Regal marka cihazlarınızı Regal yetkili servis firmalarına tamir ettirmek zorundasınız. Regal firması Türkiye’nin her yerinde bölgesel yetkili servisleri olan büyük ve güvenilir bir firmadır. Garanti süresi geçmiş cihazlarınızın onarımı için dilediğiniz bir servis ile çalışabilirsiniz.

Çanakkale Regal Çamaşır Makinesi Servisi
Çanakkale Regal Bulaşık Makinesi Servisi
Çanakkale Regal Buzdolabı Servisi
Çanakkale Regal Televizyon Servisi
Çanakkale Regal Klima Servisi
Çanakkale Regal Fırın Servisi
Çanakkale Regal Ocak Servisi
Çanakkale Regal Derin Dondurucu Servisi

Size en yakın Regal servislerinden dilediğiniz zaman servis talep edebilirsiniz. Tüm servisler en geç 1 iş günü içinde gelip servis desteği sunmaktadır. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran, koku yapan tüm Regal cihazların onarımı mümkündür. Onarım sonrası muhakkak tamiri yapan firmadan garanti belgesi alınız. Ülkemizdeki Tüketici Hakları Kanunu’na göre onarımlar ve parça değişimleri garantili olmak zorundadır.

Çanakkale Regal Televizyon Kurulumu : Sıfır aldığınız Regal televizyonu kendiniz kutusundan çıkartıp kuramazsınız. Aksi halde garanti dışı bırakabilirsiniz.

Bu sayfayı kiralamak için fumomedya@gmail.com

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]