22 Temmuz 2019

Ferhatpaşa Beko Servisi

ile regalservisim

Ferhatpaşa Beko servisi, Ataşehir ilçesinde ikamet eden Beko beyaz eşya, kombi ve klima kullanıcılarına tamir hizmeti veriyoruz. Arızalı tüm cihazların bakım, onarım ve montajı için bizleri hemen arayın. Sizlere en hızlı çözümleri biz sunuyoruz. Donanımlı servis araçlarımız ve uzman kadromuz ile her zaman yanınızdayız.

Lider Ferhatpaşa Beko servisi olarak avantajlı bir şekilde Beko markalı ürünlere servis hizmeti sunuyoruz. Deneyimli Beko teknik servis personelimiz ile garantili bir şekilde hizmet sunuyoruz. Ferhatpaşa bölgesinden İstanbul geneline hizmet sunuyoruz. Firmalar tarafından da tercih ediliyoruz ve bu sebeple Ferhatpaşa bölgesinin en geniş müşteri tabanlı Beko servisi firmasıyız. Yılların tecrübesi ile Beko servisi hizmeti sunuyoruz.

Uygun ve ek bedelsiz fiyat tarifesinden hizmet sunuyoruz. Ferhatpaşa Beko servisi firması olarak ödemenizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi tüm kredi kartlarınızdan ek komisyonsuz olarak yapabilirsiniz. İstanbul’un en köklü Beko servisi olarak kaliteli hizmet anlayışına sahibiz. Ferhatpaşa bölgesindeki birçok bekor servisi firmaları aksine hızlı bir şekilde online randevu formu sunuyoruz. Ferhatpaşa bölgesinden firmamıza şahsen olarak başvurabileceğiniz gibi sitemiz üzerinden de online olarak randevu formu doldurabilirsiniz.

Beko Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızın içindeki yiyecekler bozulmasın, kokmasın istiyorsanız Ferhatpaşa Beko servisi şimdi arayın. Servis olarak tüm modelleri yerinde tamir ediyoruz. Buzdolabınızın arızası ne olursa olsun onarımları yerinde yapıyor, cihazları asla taşımıyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Beko buzdolabı modelleri için bizleri arayabilirsiniz.

Hizmet Kataloğumuz

Profesyonel Ferhatpaşa Beko servisi olarak tüm Beko markalı buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, davlumbaz, ocak, kurutma makinesi ve her çeşit bek markalı ev ürünlerinde servis hizmeti sunuyoruz. Geniş hizmet kataloğuna sahip olmamız sebebiyle ev ve işyerinizdeki tüm Beko markalı ürünlerinizin tamir ve yedek parça hizmeti sunuyoruz. Ferhatpaşa bölgesindeki pek çok Beko servisi firmaları aksine garantili olarak tamir ve yedek parça hizmeti sunuyoruz. Orijinal Beko yedek parça satışı yapıyoruz. Geniş hizmet kataloglarımız sayesinde Ferhatpaşa bölgesindeki birçok Beko servis firmaları tarafından da takdir ediliyoruz. Saygın Ferhatpaşa Beko servisi olarak Beko markalı cihazlarınızda toplu olarak da tamir hizmeti sunuyoruz.

Aynı Gün İçerisinde Servis Hizmeti Sunuyoruz

Ferhatpaşa bölgesinden tüm Beko markalı ürünleriniz için aynı gün içerisinde servis hizmeti sunuyoruz. Beko markalı ürünlerinizde ilk olarak Whatsapp destek kanalımızdan gerekli bilgiler alarak cihazda ne tür sorunlar meydana geldiğini tespit ediyoruz. Bu aşamadan sonrasında ise profesyonel teknik servisimizi belirtilen ev veya işyeri adresine yönlendiriyoruz. Teknik servis personelimiz dakikalar içerisinde adrese intikal ederek cihaza ilk olarak yerinde bakım yapabiliyor, ciddi arızalanma durumunda cihaz adresten teslim alınarak en geç 24 saat sonrasında ise herhangi ek ücretler talep edilmeden adrese teslim edilir. Ferhatpaşa Beko servisi olarak Ferhatpaşa bölgesinde bulunan birçok Beko servisi firmaları aksine, başta Ferhatpaşa bölgesi olmak üzere İstanbul’un birçok bölgelerinden Beko servisi hizmeti sunuyoruz.

1 Yıl Garantili Onarım Hizmeti Sunuyoruz

Deneyimli Ferhatpaşa Beko servisi olarak deneyimli kadromuz sayesinde tüm Beko markalı cihazlarınızda 1 yıl garanti güvencesi sunuyoruz. Ferhatpaşa bölgesinden ekonomik fiyat tarifesinden Beko ürünleriniz için orijinal yedek parça hizmetinde de 1 yıl garanti güvencesi sunuyoruz. Ferhatpaşa bölgesinin günlük olarak en çok tercih edilen Beko servisi firması olarak kaliteli hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimizden takdir mesajları alıyoruz. Beko servis hizmetlerimizde 1 yıl garanti avantajı sunduğumuzdan İstanbul’un diğer bölgelerinden de tercih ediliyoruz.

Firmamız İle İletişim Kurmak İçin Yapmanız Gerekenler

Ferhatpaşa bölgesinden lider Ferhatpaşa Beko servisi firmamız ile sitemizden online olarak iletişim kurabileceğiniz gibi Whatsapp destek hattımız üzerinden de 7/24 iletişim kurabilirsiniz. Whatsapp destek hattımız üzerinden hizmetlerimiz hakkında detaylı ön bilgiler alabilirsiniz. Whatsapp destek hattımız üzerinden ayrıca fiyat tarifemiz hakkında da ön bilgi alabilirsiniz. Kuruluş tarihimizden bugüne kadar sunduğumuz kusursuz Beko tamir servis hizmetlerimiz sayesinde sektörümüzde öncü bir konumda bulunuyoruz. Ferhatpaşa bölgesinden konut ve işletmenizdeki Beko markalı ürünlerinizin onarımı için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]