30 Kasım 2019

Zümrütevler Profilo Servisi

ile regalservisim

Profilo cihazlarınızı en hızlı şekilde tamir ettirmek ve onarım için garanti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Servisimiz Maltepe ilçe genelinde hizmetler vermektedir. Arızalı Profilo cihazlarınız hakkında telefonda ön bilgi almak için Zümrütevler Profilo servisi hemen arayın.

Zümrütevler Profilo servisi olarak Maltepe ilçe geneline aynı gün içinde Profilo beyaz eşya ve klima servis hizmetleri veriyoruz. Eski yeni tüm Profilo cihazlarınızın onarımı, bakımı ve montajı için bizi hemen arayın.

Zümrütevler Profilo Servisi

Arızalı tüm Profilo cihazlarınızın tamiri, bakımı ve montajı için Zümrütevler şubemizi arayarak aynı gün içinde servis kaydı bırakabilirsiniz. Servisimiz sizlere yerinde onarım desteği sunuyor. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan tüm Profilo cihazların tamirini yerinde yapıyor ve aynı gün içinde cihazlarınızı kullanmanızı sağlıyoruz.

Alanında denetimli ve uzman teknisyenlerimiz ile yılda 500 bin üzerinde montaj ve bakım servisi hizmeti vermekteyiz. Verdiğimiz hizmet sayesinde müşteri Memnuniyetimiz de her zaman ön plandadır. Montaj, bakım ve onarım hizmetleri ile küçük ev aletleri ve beyaz eşya konusunda her zaman hizmet vermekteyiz.

Oldukça düşük maliyetli fiyatlarla en iyi hizmeti veriyoruz. Teknik servis konusunda detaylı bilgilere sahip olmak için mağazamıza gelerek hizmetimizle ilgili bilgiler alabilirsiniz. Klima, kombi ve beyaz eşyaların her türlü tamir ve bakım işlerini yapmaktayız. Servislerimiz 1 yıl garantili olarak hizmet vermektedir. 1 yıl içeresinde herhangi bir sorun yaşamanız durumunda ücretsiz olarak hizmet almaya devam edebilirsiniz.

Zümrütevler Profilo Beyaz Eşya Servisi

Profilo firması ülkemizde yıllardır beyaz eşya üretimi ve satışı yapmaktadır. Bizler Maltepe ilçe genelinde özel servis olarak Profilo beyaz eşya kullanıcılarının garanti süresi geçmiş cihazlarını tamir ediyor ve yeni cihaz masraflarından kurtarıyoruz.

Zümrütevler Profilo Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinesi tamirinde deneyimli kadromuz ile sizlere en hızlı çözümleri üretiyoruz. 1 yıl garantili bulaşık makinesi tamiri için Zümrütevler Profilo servisi hemen arayın.

Profilo buzdolabı alt taraf soğutmuyor, servise ihtiyaç var mı?

Profilo buzdolabı modellerinin çoğu tabla rezistans kullanır. Kolay kolay arızalanan parçalar değildir ama eğer rezistans eritme yapmaz ise derin dondurucu kısmı soğutur günlük kullanım olan buzdolabı kısmı soğutmaz. Bu durumda son kullanıcı olarak sizlerin yapabileceği tek şey eğer dolabın kapağının uzun süre açık kaldığını düşünüyor veya aşırı sıcak yiyecekleri direkt dolaba koyuyorsanız cihazın fişini çekip 2 gün beklemektir. Tekrar taktığınızda kısa bir süre sonra yine aynı arızayı verir ise bu işlemi bir daha denemeden servis çağırmanız gerekiyor. Tüm Profilo buzdolabı arızaları için Zümrütevler Profilo servis şubemizi hemen arayın.

Teknik servis ağımız oldukça geniştir. Hemen hemen her bölgede bulunan Profilo servislerine rastlayabilirsiniz. Bünyemizde çalışan personellerimiz bu alanda yıllardır hizmet veren deneyimli personellerdir. Servis ağımızdan yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Servis hizmetlerimiz genellikle aynı gün hizmet verir. Bünyemizde birçok personel çalıştığı için bu konuda hiçbir sıkıntı yaşamadan müşterilerimize tam hizmet vermekteyiz. Bu nedenle eşyalarla ilgili bakım ve tamir servisi çağırmak isterseniz sizlere en yakın servis olarak buradayız.

Profilo çamaşır makinesi sallanıyor, sebebi nedir?

zümrütevler profilo servisi

Zümrütevler Profilo servisi olarak tüm modellerin arızalarını yerinde tamir ediyoruz. Fakat Profilo çamaşır makineniz aşırı sallanıyor veya çok gürültü yapıyorsa kazan arızası olabilir. Kazan arızalarında onarım yerinde yapılmaz. Servisler makineniz için kazan arızasının netleştirirse muhakkak fiyat araştırması yapın. Bizler özel servis olarak hizmet vermekteyiz. Fiyatlarımız çoğu firmaya kıyasla son derece uygundur. Çamaşır makineniz aşırı sallanıyor, yürüyor veya sarsıntı yapıyorsa son kullanıcı olarak sizler sadece ayak ayarı yapabilirsiniz.

Profilo servis hizmetleri için uzman ekibimizden randevu ile yararlanmanız mümkün. Şikayetlerinizi konusunda gerekli bilgilendirmeyi vererek şikayetlerinizin nasıl çözüleceği hakkında gerekli bilgileri de almanız mümkün. Verilen bilgiler doğrultusunda fiyat teklifleri de alabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden de randevu kaydı açarak bu konuda bilgi almanız da mümkün.

Zümrütevler Profilo Klima Servisi

Profilo klimanız soğutmuyor, ses yapıyor veya sigorta attırıyorsa bizi hemen arayarak servis talep edebilirsiniz. Klima onarım ekiplerimiz İstanbul Maltepe ilçe geneline gün içinde geliyor ve arızaları aynı gün içinde yerinde tamir ediyor. Klimanızın arızası ne olursa olsun bizi arayarak hemen servis kaydı bırakabilirsiniz. Zümrütevler Profilo servisi olarak klima servis, klima bakım ve klima montaj hizmetleri veriyoruz.

Beyaz eşyalar ve kombiler gibi ürünler bozulduğu zaman yedek parça temini etmek zor olabilir. Özellikle bazı markaların yedek parçaları ithal olduğu için yurt dışından gelmektedir. Bu nedenle eşya alımı yaparken mutlaka ürünlerin ithal olup olmadığına bakmak gerekir. Yedek parça konusunda müşterilerimize iyi bir hizmet sunmaktayız. Eşyalarınız da herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda en yakın servisimizi arayarak teknik ekibimizden aynı gün hizmet alabilirsiniz.

Zümrütevler Profilo Servis Numarası

Şubemiz haftanın 7 günü teknik servis hizmeti vermektedir. 0216 527 62 72 numaralı telefondan dilediğiniz zaman bizleri arayabilirsiniz. Geç saatlere kadar telefonlara bakıyor ve servis programlarımızı yapıyoruz.

Yakın semtlerde ikamet edenler dilediği zaman Maltepe Profilo servisi şubemizi de arayarak teknik destek alabilir.

Yetkili servis misiniz?

Firmamız özel servistir. Profilo markası ile bir anlaşmamız yoktur. Arızalı Profilo ürünler için ücretli onarım hizmetleri veriyoruz. Profilo yetkili servis arıyorsanız veya yeni aldığınız Profilo marka ürünlerin kurulumları, garanti açılışları için 444 77 66 numaralı Profilo yetkili servisi arayarak kayıt bırakmalısınız. Bizler garantisi bitmiş veya garantili olup da sizin isteğiniz dahilinde cihazlara müdahale edebilirsiniz. Fiyatlarımız son derece uygundur. Ama garantili ürünlerinizi biz tamir edersek cihazlarınızın garanti dışı kalma ihtimali bulunmaktadır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]