3 Aralık 2019

Altıntepe Vestel Servisi

ile regalservisim

Her geçen gün yeni özellikleri ile karşımıza çıkan beyaz eşya sektörü, ilgililerine oldukça kolaylık sağlamaktadır. Son teknoloji olarak sunulan beyaz eşyalar, yaşam standartlarımızı maksimum seviyeye çıkarmaktadır. İnsanlar, yaşamlarını sürdürdükleri tüm yerlere mutlaka işlerini kolaylaştırabilecek beyaz eşyaları koymaktadırlar.

Sürekli ihtiyaç halinde olan bu detaylar zamanımızı, bütçemizi epeyce düşünülerek tasarlanmaktadır. Halen evlerinde beyaz eşyası olmayan insanlar olduklarını söyleyemeyiz. Beyaz eşyaya karşı ön yargı zaman içerisinde azalmış ve insanlar bir ihtiyaç olarak görmektedirler. Bu kadar kullanım doğrultusunda elbette ki beklenmedik arıza durumları da ortaya çıkmaktadır.

Böyle sorunlar ile karşılaşılması durumunda kendi başınıza çözüp 2 kat masraf yapmak yerine, mutlaka teknik servis çağırarak hasarınızı minimum tutarda halledebilirsiniz. Bizler, Altıntepe Vestel servisi firması olarak, beklenmedik oluşan teknik hasarları en uygun fiyat ve en kısa sürede çözümleyerek sizlere sunmaktayız.

Uygun fiyat ve kaliteli hizmetimiz sayesinde müşteri memnuniyetine 1. Sıraya almaktayız. Hasar oluşması halinde, çağrı merkezlerimizden bir tıkla kolaylıkla randevu alabilirsiniz. Uygun fiyatlarımız ile öncelik olarak sizlerin bütçesini düşünmekteyiz. Tüm beyaz eşyalara kombi ve klima da dahil aynı gün ve dilediğiniz saatte hizmet vermekteyiz.1 yıllık garantimiz ile yerinde onarım ve bakım hizmeti vermekteyiz.

Altıntepe Vestel Servis Hizmetleri

Tamamen güven ve kalitesiyle ön plan olan firmamız, Maltepe semtine yakın tüm müşterilere kesintisiz hizmet vermektedir. Gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz. Gün içerisinde oluşan hasarları tamamen ortadan kaldırmaktayız.

Merak edilen tüm hizmetlerimizi detaylarıyla aktaralım;

  • Bulaşık Makinesi Servisi
  • Kombi Servisi
  • Çamaşır Makinesi Servisi
  • Buzdolabı Servisi
  • Klima Servisi

Altıntepe Vestel Bulaşık Makinesi

Vestel bulaşık makinesi tamiri için Altıntepe şubemiz kesintisiz servis desteği sunuyor. Profesyonel bir Vestel bulaşık makinesi onarımı için her zaman bizleri arayabilirsiniz. Çağrı merkezimiz kesintisiz servis yönlendirmesi yapıyor. Sahip olduğumuz yedek parça imkanları ile Vestel bulaşık makineniz kaç yıllık olursa olsun onarımlarını yerinde yapabiliyoruz. Bulaşık makineniz temiz yıkamıyor ise ki Vestel modellerinde en sık görülen sorun budur, fıskiye temizliği ve ısıtma kontrolü için bizlerden destek alabilirsiniz. Vestel bulaşık makinesi modellerinin tamamı basınçlı su ile devreye girer. Basınç ölçümü bir conta ile yapılır ve bu conta çok kolay sorun çıkartır. Altıntepe Vestel servisi şubemiz tüm modeller için servis desteği sunuyor.

Çamaşır Makinesi Servisi

1 yıl boyunca servis ve yedek parçalarını garantisi ile randevudan hemen sonra kapınızda olan firmamızı kolaylıkla tercih edebilirsiniz.

Klima Servisi; Alanında uzmanlaşmış olan çalışanlarımız 1. Sınıf kalitesiyle hizmetinizdedir.

Kombi Servisi; Tamamı orijinal yedek parçalardan oluşup, 1 yılda boyunca garanti veren firmamızın servis imkanını değerlendirmelisiniz.

İnsanların bütçesini düşünerek verimlik sağlayan Altıntepe Vestel Servis firmamız, tüm hasar dahilinde olmaya gayret edecektir.

Altıntepe Vestel Çamaşır Makinesi Servisi
Altıntepe Vestel Bulaşık Makinesi Servisi
Altıntepe Vestel Kurutma Makinesi Servisi
Altıntepe Vestel Buzdolabı Servisi
Altıntepe Vestel Derin Dondurucu Servisi
Altıntepe Vestel Fırın Servisi
Altıntepe Vestel Ocak Servisi
Altıntepe Vestel Klima Servisi
Altıntepe Vestel Kombi Servisi
Altıntepe Vestel Elektrik Süpürgesi Servisi
Altıntepe Vestel Televizyon Servisi