8 Ocak 2020

Bostancı Arçelik Servisi

ile regalservisim

Bostancı Arçelik Servisi

Bir dünya markası olan Arçelik kalitesi ve güveni ile milyonlarca ailenin hayatını kolaylaştırmaya devam etmektedir. İstanbul Bostancı servisinde hizmet veren servisimiz her daim aktif olup sizlerden gelen her talebi koşulsuz şartsız değerlendirmeye alır. Bostancı Arçelik servisi olarak yanınızda olmaya devam etmekteyiz. Arçelik marka tüm beyaz eşyaların onarım ve bakımını üstlenerek uygun fiyatlarla sizlere sunmaktayız. Bostancı Arçelik servisi marka beyaz eşyaların onarımı profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Bostancı Arçelik Servisi İçin Hemen Tıklayın

Arçelik marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, kurutma makinesi, ocak ve buzdolaplarının tamiri en kısa sürede yapılarak sizlere teslim edilmektedir. Bostancı Arçelik servisi adımızla her daim yanınızda olmaya devam etmekteyiz. Bostancı’da Arçelik marka beyaz eşyaların bakım ve tamiri uzman ekibimiz tarafından karşılanmaktadır. %100 güven ve kalite için bizi tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlarımız ve kolay ödeme olanaklarımızla her zaman sizlerin yanında olmaya devam etmekteyiz. Her türlü beyaz eşyaların bakımını ustaca yaparak sorunsuz kullanıma hazırlamaktayız.

Beyaz Eşyaların Tamir ve Bakımı

Arçelik marka beyaz eşyaların tümü en doğru şekilde tamir edilip siz değerli müşterilerimize iletilmektedir. Yerinde tamir fırsatlarımız yılın her günü devam etmektedir. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve diğer tüm beyaz eşyaların özel tamirleri uzman ekibimiz tarafından yapılıp kısa sürede teslim edilmektedir.

Bize ulaşmak için;

  • Online sitemize erişim yapın
  • Bozuk olan beyaz eşyanın bildirimi yapılmalı
  • Tüm detaylar bizlerle görüşülmeli
  • Fiyat alınmalı ve bize teslim edilmelidir.

Tüm bu safhalar en özel şekilde yapılmaktadır. Tek tıkla sitemize erişim yapın ve en uygun fiyatlarla bozulan elektronik aletlerin tamirini yapın. Arçelik servis hizmetlerinde bize ve ekibimize sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Arçelik Servisi Olarak Bir Numarayız

Çamaşır ve bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, ocak, kurutma makinesi, derin dondurucu ve daha birçok farklı beyaz eşyanın tamiri en profesyonel şekilde yapılmaktadır. Yapılan her türlü bakım ve onarım peşin ve kredi kartına taksit fırsatlarıyla sizlere sunulmaktadır. Bostancı Arçelik servisi için bize ulaşın.