25 Kasım 2019

Cevizli Altus Servisi

ile regalservisim

Altus servisi olarak Maltepe’nin Cevizli mahallesinde hizmet veriyoruz. Rakiplerimizden farklı olarak kombi, beyaz eşya ve klimalar için verdiğimiz hizmetleri garantili olarak veriyoruz. Firmamızdan servis hizmeti aldığınızda 1 yıl boyunca garanti kapsamından yararlanmanızı sağlıyoruz. Bu sayede benzer arıza ve bakım sorunlarında sizlere garantili olarak hizmet veriyoruz.

Cevizli Altus Beyaz Eşya Servisi

Firmamız her türlü Altus marka beyaz eşyanın bakım, onarım ve montajını gerçekleştiriyor. Cevizli altus servisi olarak yerinde verdiğimiz hizmetler için alanında deneyim sahibi olan elemanlarımızı gönderiyoruz. Bu sayede sorun çözmede başarılı olan ekiplerimiz anında sorunu çözüm makineyi sağlam bir şekilde teslim ediyorlar.

Ayrıca arıza onarımları dışında firmamız ürünlerin yapılması gereken gerekli bakımlarının yapılmasını da sağlıyor. Firma olarak yaptığımız bakımlar sayesinde beyaz eşyaların ömürlerinin uzamasını sağlıyoruz. Bu sayede müşterilerimiz eşyalarını daha uzun süre kullanabiliyorlar. Bunun dışında yeni beyaz eşyaların montajlarının yapılmasında sorun yaşayan müşterilerimiz için firma olarak montaj hizmeti de veriyoruz.

Eşyaları sorunsuz şekilde montajlayıp doğru çalışmalarını sağlıyoruz. Kaliteli olarak verdiğimiz bakım, onarım ve montaj işlemlerinde uygun fiyatlar talep ederek müşterilerimizin maddi açıdan sıkıntıya girmelerini engelliyoruz. Ayrıca firma olarak müşterilerimize aynı gün içinde hizmet veriyoruz. Bu sayede müşterilerimiz günlerce servis beklemekten kurtuluyorlar.

Cevizli Altus Kombi Servisi

Evlerde ve iş yerlerinde kullanılan kombilerin bakım, onarım ve montajlarını en iyi şekilde yapıyoruz. kombilerin en büyük ısınma kaynağı olduğunu biliyor ve kaliteli şekilde kullanılmaları için gerekli olan yıllık bakımlarını en iyi şekilde yapıyoruz. Kombi bakım elemanlarımız tesisatlardaki kirlenmelere çözüm bularak kombilerin en iyi ısıtmaya ulaşmalarını sağlıyorlar. Ayrıca beklenmedik bir şekilde arıza yapan kombilerin sorunlarının çözülmesini de sağlıyoruz. Kombi elemanlarımız adrese gederek kombinin neden çalışmadığını ya da ısıtmadığını araştırarak sorunu öğreniyorlar.

Sonrasında da soruna en uygun çözümü buluyorlar. Kombilerin arıza yapan kısmının değiştirilmesi gerekiyorsa parça değişimini yapıyorlar. Elemanlarımız aracılığıyla yaptığımız onarım hizmetimizde müşterilerimize 1 yıl garanti sağlıyoruz. Bu sayede müşterilerimiz 1 yıl boyunca kombinin garantisinden yararlanabiliyorlar. Beyaz eşyalarda olduğu gibi kombilerde de montaj işlemlerindi müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Kombilerin kurulması, tesisatlarının bağlanması gibi işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Cevizli Altus Klima Servisi

Firma olarak beyaz eşya ve kombiler dışında klimalar içinde hizmet veriyoruz. Klimaların soğutma ya da ısıtma sorunlarının ortadan giderilmesini sağlıyoruz. Aynı şekilde yıllık olan bakımlarının en iyi şekilde yapılmasını sağlıyoruz. Son olarak da yeni alınan ya da yer değiştiren klimaların montaj işlemlerini de montaj elemanlarımız vasıtasıyla gerçekleştiriyoruz. Klima onarım işlemlerini de firma olarak yerinde yapıyor ve talep edilen aynı gün içinde hizmet veriyoruz.